Grzybki
#1
Hej kochani!
na pewno sa wsrod was zapaleni grzybiarze i nie mowie tu o chorobach pozyskiwanych od kobiet
lecz pysznych pozywnych grzybkach pochwalcie sie tutaj swoimi najwiekszymi zdobyczami

To moja zdobycz ktora prezentuje moj wujaszek z Indii
pokonacie moje znalezisko?

[Obrazek: giant-mushroom.jpg]
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#2
grzybiarstwo to moja ukryta pasja, nie sądziłem że jest jeszcze ktoś tutaj kogo również interesują takie rzeczy

poranne grzybobranie to idealne rozpoczęcie dnia, mieszkam w okolicy gdzie jest wiele lasów i miejsc gdzie rosną pyszne grzybki jest naprawdę od groma
nawet w moim ogródku rosną maślaki (mamy tam zasadzone modrzewie a maślak bardzo dobrze współpracuje z takim drzewem)

[Obrazek: t0IfSyG.jpg]

oto moje niedawne plony c: głównie koźlarze rosnące blisko domu, chcąc zapolować na borowiki trzeba udać się w wyższe partie lasu

piękny okaz Oskarze, powiedz mi, masz swoją miejscówke gdzie rosną takie olbrzymy czy to był łut szczęścia
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
#3
Oh dziekuje Croxxie co do twojego pytania moj drogi to wydaje mi sie iz byl to lut szczescia poszedlem z wujaszkiem jak co tydzien do lasu zebysmy byli sami gdyz lubimy spedzac czas we dwoch tam zawsze dostaje od niego do ubrania cos co przypomina sukienke(twierdzi ze bedzie mi w tym swobodniej sie pokonywalo wszelakie przeszkody) a potem szukamy grzybow niestety nasze ostatnie poszukiwania nie byly zbyt obfite wiec wujaszek kazal mi wspiac sie na drzewo nie wiem dlaczego tak bardzo sie usmiechal gdy na nie wchodzilem w tej sukience.. ale gdy juz tam wszedlem udalo mi sie zauwazyc wlasnie ten okaz grzyba w oddali gdy tylko zszedlem na dol poinformowalem o tym wujaszka i w mgnieniu oka udalismy sie po nasza zdobycz pozniej wujaszek pozwolil mi usiasc na swoje kolana i opowiadalismy sobie nasze grzybowe historie
Pozdrawiam Mushroom Brown
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#4
Ahh piękne macie relacje z wujkiem. Jeszcze raz gratuluję zdobyczy.

Marzę że mi też kiedyś uda się odnaleźć tego jedynego, prawdziwego, tego c'est magnifique wsrod grzybów ;c narazie wszelkie starania są bezskuteczne, ale na laurach nie spoczne
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
#5
Dobrze ze sie nie poddajesz moj przyjacielu! wierze w to ze ci sie uda.. pamietaj kto szuka ten znajdzie a na razie lepszy rydz niz nic
mam nadzieje ze jeszcze jacys grzybomaniacy sie odezwa w naszym pieknym watku i pochwala sie swoja zdobycza na pewno nie jestesmy sami
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#6
sezon na grzybki się chyba skończył Shocked
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
Prawdziwy milosnik grzybow zawsze znajdzie czas na poszukiwania nawet poza sezonem da rade odkryc miejsca w ktorych sie kryja te cuda nawet jesli wymaga to podrozy do innego kraju!
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#8
Szkoda, że nie mam zdjęcia mojego całego bagażnika maślaków i 2 wiader rydzów :/
Niedostępny
  Odpowiedz
#9
Mushroom Red Mushroom Brown Mushroom Red Mushroom Brown Mushroom Red Mushroom Brown Mushroom Red Mushroom Brown Mushroom Red Mushroom Brown
Ja też uzbieralem duuzo grzybów ale narazie nie ma sezonu na grzybki
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
no skoro tak uważasz....


[Obrazek: turborotfl_com_170913_011.jpg]
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości