a może by minewars
#1
jest to tryb gdzie jest 5 jaskiń 4 drużyny mapa jest w takim bedrokowym kwadracie i wszędzie jest stone bo to jaskinie i jest jedna jaskinia główna na środku mapy gdzie można dostać dobre itemy w drużynie są max 4 osoby w tyh 4 drużynowych jaskiniach są ważne surowce takie jak drzewo żeazo w środkowej jaskini są diamentowe rudy i skrzynie niespodzianki myślę że tryb fajny i to może być wykonane na podstawie skywars drużynowym bo poprostu się ustawi spawny w tych jaskiniach
#2
Obecnie mamy SkyWars, jest jakiś sens robić to samo tylko w nieco innej scenerii?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Tak zwane CaveWars.
Jestem na nie. Zostanmy przy tym co jest.
+ Autorskie nie jest to tez.
#4
(12-31-2017, 15:02)xraperekx napisał(a): jest to tryb gdzie jest 5 jaskiń 4 drużyny mapa jest w takim bedrokowym kwadracie i wszędzie jest stone bo to jaskinie i jest jedna jaskinia główna na środku mapy gdzie można dostać dobre itemy w drużynie są max 4 osoby w tyh 4 drużynowych jaskiniach są ważne surowce takie jak drzewo żeazo w środkowej jaskini są diamentowe rudy i skrzynie niespodzianki myślę że tryb fajny i to może być wykonane na podstawie skywars drużynowym bo poprostu się ustawi spawny w tych jaskiniach

I co teraz kazdy tryb z pewnego serwera premium bedziesz opisywal?
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości