Top gracze pvp z pistoletami
#21
jak dlamnie

1 oski
2 bruno
3 croxx
4 hub
  Odpowiedz
#22
Szczerze: Nie wiem co tam Hub robi (dół). Ostatnio w ogole tam nie gra, jak gra to wbija tylko moze z 50 lvli z tego co mi brat mowil. Tongue

(12-30-2017, 16:19)keinettgaming napisał(a): jak dlamnie

1 oski
2 bruno
3 croxx
4 hub
  Odpowiedz
#23
no wsumie hub nie powinien tam byc
  Odpowiedz
#24
(12-30-2017, 16:21)M_A_T_I napisał(a): Szczerze: Nie wiem co tam Hub robi (dół). Ostatnio w ogole tam nie gra, jak gra to wbija tylko moze z 50 lvli z tego co mi brat mowil. Tongue

(12-30-2017, 16:19)keinettgaming napisał(a): jak dlamnie

1 oski
2 bruno
3 croxx
4 hub

mi chodzi ogolnie o graczy wiec moze sie pojawic ja wymienilem szpanika ktory gral tam kilka lat temu wiec
moze nie ten temat na to ale to dziwne jest wszystko brat ci mowi co sie dzieje o mc.. jakbyscie innego zycia nie mieli az mi sie nie chce wierzyc ze ciebie i brata to tak interesuje i smierdzi to mk az za bardzo
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#25
(12-30-2017, 16:22)keinettgaming napisał(a): no wsumie hub nie powinien tam byc

O rety, to tylko czyjeś zdanie. Uszanujcie to.

Niedostępny
  Odpowiedz
#26
(12-30-2017, 16:27)Iam napisał(a):
(12-30-2017, 16:22)keinettgaming napisał(a): no wsumie hub nie powinien tam byc

O rety, to tylko czyjeś zdanie. Uszanujcie to.

Ale po to zrobilem ten watek maja wyrazac swoje opinie i dyskutowac o nich dlaczego ktos uwaza nie tak samo tylko inaczej
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#27
A, zrozumiałem to tylko w kontekście, że należy wyrażać zdanie, ale nie należy tego krytykować. Rolleyes Czasem mój misunderstanding jest dosyć wysoki :/

Niedostępny
  Odpowiedz
#28
Chcialbym w sumie nowa edycje tego trybu.. ci co graja nabili by sobie lvl od nowa i byla by miedzy nimi jakas rywalizacja a nie przepasc 30tys w dodatku teraz loganie nie jest takie latwe wiec staty nie bylyby jakies ogromne a jesli tak to cos by jednak znaczyly
no i nowi gracze mieli by szanse i chec gry
Całkiem nowa mapa do tego tez by byla fajna opcja
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#29
jestem na nie poniewarz niekturzy grali bardzo dlugo na tym serwerze i bedzie im smutno ze cala ich praca przepadla
  Odpowiedz
#30
(12-30-2017, 16:48)keinettgaming napisał(a): jestem na nie poniewarz niekturzy grali bardzo dlugo na tym serwerze i bedzie im smutno ze cala ich praca przepadla



I tak większość z nich nawet nie gra xD.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości