Moja propozycja
#1
To jest moja propozycja spawna na SkyWars
Tu masz moją propozycje spawna na tryb SkyWars ( starałem się ) ale i tak znajdzie się kilku takich co powie że do dupy Smile możesz pisać co jeszcze byś TY dodał Big Grin                

Sorki że nie ma filmiku ale przyznam się bez bicia że mam filmik i próbowałem dać ale nie umiem ; /
No hej.
Możesz być tak miły dla mnie i możesz zostawić mi '' + ''
Będę wdzięczny.
~Dzięki ! Heart Big Grin
#2
Mi sie podoba.













Niedostępny
#3
Doceniam twoją pracę, spawn wygląda nawet fajnie, ale mam taką dość istotną uwagę: skoro to spawn na SkyWars, to wszystko powinno się znajdować na lewitujących w powietrzu wyspach, a nie na ziemi.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Na tak spoko
#5
(12-25-2017, 09:01)Tails napisał(a): Doceniam twoją pracę, spawn wygląda nawet fajnie, ale mam taką dość istotną uwagę: skoro to spawn na SkyWars, to wszystko powinno się znajdować na lewitujących w powietrzu wyspach, a nie na ziemi.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Można to wyciąć albo zaznaczyć teren WorldEditem i wkleić go gdzieś w powietrzu.
#6
(12-25-2017, 09:15)Im Fake. napisał(a):
(12-25-2017, 09:01)Tails napisał(a): Doceniam twoją pracę, spawn wygląda nawet fajnie, ale mam taką dość istotną uwagę: skoro to spawn na SkyWars, to wszystko powinno się znajdować na lewitujących w powietrzu wyspach, a nie na ziemi.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Można to wyciąć albo zaznaczyć teren WorldEditem i wkleić go gdzieś w powietrzu.
Nie ucz ojca dzieci robić. Tongue (Chyba że to było do Kamila)

Taka sugestia: wodospad z drzewa wygląda dziwnie.




Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(12-25-2017, 09:16)Tails napisał(a): Nie ucz ojca dzieci robić. Tongue (Chyba że to było do Kamila)






Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

tak.

A ja osobiście zmieniłbym glowestone w poczekalni na coś innego, według mnie nie pasuje to z lawą.
#8
Ładny, tylko ten wodospad z drzewa i płotki nad wejściem do poczekalni według mnie nie pasują.
Niedostępny
#9
ten juz lepiej wyglada, ale mi z kolei ta lawa w poczekalni w ogole nie pasuje i ten lod dookola wejscia.
a tak to nawet jest ok.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Cieszę się że wszystkim się podoba moja praca, ale jeszcze pytanie do was czy coś tu muszę poprawić np: Cichusek mówił coś o lawie i teraz nie wiem czy ja mam usunąć i wstawić coś innego

Pokombinowałem z tym wejściem do gry.
A co do wodospadu z góry moim zdanie jest ładny.
Zobacz prace i wy po wiec się:            
No hej.
Możesz być tak miły dla mnie i możesz zostawić mi '' + ''
Będę wdzięczny.
~Dzięki ! Heart Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości