Spawn na SkyWars.
#31
W sumie jak Ci się tak spiesz to się czymś zajmij, naprzykład zbuduj spawna na pvp z 2 teleportami do aren xD

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#32
(01-05-2018, 16:46)Invi napisał(a): zluzuj trochę. i tak go nie zobaczysz na serwerze. będzie w swoim czasie. skoro zbudowałeś go z nudów, to czemu tak naciskasz na cichego?

Wiem, ze nie zobacze.

Akurat nie naciskam, dopiero dzisiaj mi sie przypomnialo, iz watek jest otwarty - wiec napisalem, Ja wiem ze za mna nie przepadasz, no ale nie musisz na mnie naciskac az tak.
(01-05-2018, 16:51)Boczek napisał(a): W sumie jak Ci się tak spiesz to się czymś zajmij, naprzykład zbuduj spawna na pvp z 2 teleportami do aren xD

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Mam swoje plany i wiem co ja mam robic.
#33
> bardzo mi się nudzi, zbuduję sobie spawna poświęcając na to dużo czasu
> mam swoje plany

ja na ciebie nie naciskam, po prostu nie powinieneś aż tak przypominać cichemu, skoro i tak nic nie będziesz z tego miał.
#34
Dla mnie ten spawn to dno prostota i srednie wykonanie i nie mowie tego tylko dlatego ze nie przepadam za matim ale po prostu tak jest no ale co zrobisz
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#35
Polecam zobaczyć moją propozycje ; p
No hej.
Możesz być tak miły dla mnie i możesz zostawić mi '' + ''
Będę wdzięczny.
~Dzięki ! Heart Big Grin
#36
(01-07-2018, 15:51)MT324 napisał(a): Nie wiem czy aktualnie bo oglądałem tylko filmik, ale ten spawn wydaje mi się jakiś taki pusty, ubogi w drobiazgi gdzie jakiś gracz może się przyczepić.

Po screenach patrz, bo filmik jest przestarzaly. Niedlugo zedytuje pierwszy post.
#37
jak widac na razie nie mam czasu.
spawny dostalem, to kiedys moze jakis pojawi sie na serwerze.
nie jest to pilna sprawa.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#38
wgralem mape matiego, ale calkowicie zmienilem wystroj wnetrza spawnu, zostawilem tylko sciany itp.
zmienilem podloge, zrobilem sciezki, troche zmniejszylem "obiekt", przenioslem dziure do dolaczenia na arene, posadzilem drzewa itp.
powinno chyba dzialac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości