Taka sprawa tylko dla Cichuska
#1
Exclamation 
Nie wkurzajcie się za dużo wątków to mój ostatni,mam pewną sprawę dla Cichuska sprawa polega na tym że mój kolega Szymo012PL bardzo chce unbana (pisze za niego) bo wiem o tym że napewno to pszemyślał i się zmieni też dobrze go znam i wiem o tym jaki był nie musimy ukrywać że dostawał dużo banów takie jak loganie i inne rzeczy.Więc zgadzam się żeby dostał z tego permamentnego chociaż na 9 dni albo tyle za ile uważa Cichusek,więc proszę drogi Cichusku o unbana obiecuję że się zmieni. Pozdrawia SzyMix012
#2
To nie twój kolega, tylko ty. I nie pisz tyle wątków, bo zamiast unabana dostaniesz warna. I tak też proponuję.
Niedostępny
#3
ja jestem kolegą Szymo012PL i szymo012pl ma ze mnom konto czasami psize on czasami ja ja w tej hwili to napisałem gluptasie
#4
wybacz, ale podobieństwo nicków na forum i w grze jest zbyt duże, żebyśmy mogli Ci wierzyć.
#5
(12-19-2017, 21:02)SzyMix012 napisał(a): ja jestem kolegą Szymo012PL i szymo012pl ma ze mnom konto czasami psize on czasami ja ja w tej hwili to napisałem gluptasie

Lepiej będzie jak dostaniesz słownik ortograficzny zamiast unbana. I powiedz dla tego "prawdziwego Szymo012PL", żeby zrobił oddzielne konto (albo ty).
Niedostępny
#6
pszyznam ze mi sie trohe spodobal wienc zgapile ale szymo012pl to muj kolega (kuzyn)
#7
To czemu piszesz za tego kolege czy tam kogos z rodziny? Niech sam to zrobi, mysle ze na pewno nie dostanie unbana.
Pozdrawiam
Niedostępny
#8
troshe zgapilem od szymo ale ja jestem szymix czyli jego kolega kuzyn
bo szymo ma na imie szymon a ja Marek

Miecz19 szymo sie wstydzi ...

poprostu szymo012pl to muj kuzyn i z niego zgapilem nick troszke xd mam na imie Marek a szymo szymon
#9
To nie kuzyn, tylko ty I przestan prosic o unbana, bo ciagle zakaldales multikonta I jeszcze udawales, ze to nie ty
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości