Przywrócenie lvl
#1
Shocked 
Witam czy jest możliwość odzyskania lvl elomamnelo ??
Jak ktoś ma ss z lvl elomamnelo to proszę się wypowiadać
Ja znalazłem tylko ten
https://imgur.com/a/4CBK6
#2
nie mam nigdzie zapisanej kopii poziomow gdzie znajdowalby sie jego nick, wiec tylko ze screenow moge go przywrocic.
w takiej sytuacji jak bede mial tylko ilosc zabojstw (poziom), to ilosc smierci ustawiam na taka sama, bo inaczej mialby nierealny wynik k/d.
takze jak cos znajdziecie nowszego, to mu przywroce poziom, a jak nie, to mi napisz abym ten mu ustawil co jest na powyzszym screenie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
w statystykach minecrafta można zobaczyć na pistoletach ile tak ma naprawdę śmierci i zabójstw graczy
niech zrobi ss tego i tu da.

cóż cichy dał mi 8k dedów a ja w statystykach mam 3-4k ; P.
Niedostępny
#4
(12-15-2017, 12:49)BrunoKastner napisał(a): w statystykach minecrafta można zobaczyć na pistoletach ile tak ma naprawdę śmierci i zabójstw graczy
niech zrobi ss tego i tu da.

cóż cichy dał mi 8k dedów a ja w statystykach mam 3-4k ; P.

te statystyki sie resetuja, w dodatku sa zliczane globalnie ze wszystkich serwerow i nawet z trybu pojedynczego gracza, nie przywroce mu z tego poziomu.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(12-15-2017, 16:04)Cichusek napisał(a): te statystyki sie resetuja, w dodatku sa zliczane globalnie ze wszystkich serwerow i nawet z trybu pojedynczego gracza, nie przywroce mu z tego poziomu.

cóż ja widzę troszeczkę inaczej to co piszesz, jeżeli chcesz mogę ci wysłać 2 rozne ss z classic i pisto

nie resetują się ^chodzi mi o statystyki w ESC.
tak jak mi zabijaka napisał miałem coś z 3k zgonów na pisto i patrzę na statystyki swoje, i 3(coś)k mam w statystykach.
możesz sobie cichy zobaczyć
nie wiem, (zabij lub zalicz zgona u kogoś 1 raz na jakiś trybach i zaczekaj kilka miech lub dni)
to zobaczysz że się nie resetują
Niedostępny
#6
[Obrazek: 7Kzj9Pi.png]
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
jestem za przywruceniem levla
#8
Tu nie ma być to za czy przeciw ,Cruq dał dowody na lvl i już. To nie jest tak jak z unbanem .,że ktoś za a ktoś inny przeciw.
#9
nie wcinaj sie
#10
1. Nie nabijaj postów ,co wam da jak będziecie mieli ich dużo ?
2. Sorry ale wiem jak jest więc milcz.
3. Proponuję warna dla kinettgaming ,od dłuższego czasu nabija posty.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości