Inna forma /prezent
#1
Wpadłem na pomysł dodania pamiątek zamiast przedmiotów (/prezent). Na święta otrzymywałoby się książkę (na s1,s1,fb,prison, build) o kolorowej nazwie "Swieta 2017" lub coś podobnego. Byłoby to ciekawsze niż miecz, czy diament.. No i byłaby ciekawa pamiątka
#2
Albo by dostawalo to mala ilosc graczy. Na tak.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
Na TAK
#4
Coś w rodzaju uczestniczenia na evencie na pewnym dużym konkurencyjnym serwerze z 40000 aktywnymi graczami? Może być.

Niedostępny
#5
fajny pomysl, ale dosyc sporo graczy bedzie cos takiego mialo nawet po roku gry i nie bedzie to jakos duzo warte.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(12-06-2017, 21:38)Cichusek napisał(a): fajny pomysl, ale dosyc sporo graczy bedzie cos takiego mialo nawet po roku gry i nie bedzie to jakos duzo warte.
Po czasie nabierze swojej wartości. Tak samo jak z kamiennymi i złotymi mieczami na Prisonie. Smile

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(12-06-2017, 21:38)Cichusek napisał(a): fajny pomysl, ale dosyc sporo graczy bedzie cos takiego mialo nawet po roku gry i nie bedzie to jakos duzo warte.
Ale mozna cos zrobic takiego fajnego , ciekawego ?
#8
chodzi o to, zeby wszyscy to dostawali zamiast itemow..
Cichusku, w 2020 roku pamiatka z 2017 bedzie duzo warta

iam, nie wiem o jakim serwerze piszesz. gdybym to podlapal z innego serwera to bym o tym wspomnial, a nie udawal, ze to wymyslilem.
#9
jestem na tak Smile faktycznie np: w 2020r taka pamiątka z 2017 bd duzo warta a i znajdą się tacy co bendąto kolekcjonować :::
#10
(12-06-2017, 22:09)Invi napisał(a): chodzi o to, zeby wszyscy to dostawali zamiast itemow..
Cichusku, w 2020 roku pamiatka z 2017 bedzie duzo warta

iam, nie wiem o jakim serwerze piszesz. gdybym to podlapal z innego serwera to bym o tym wspomnial, a nie udawal, ze to wymyslilem.

o ile w 2020 ciagle bedzie ta sama edycja, bo to jest tylko przedmiot, ktory bedzie mozna kazdemu rzucic lub stracic podczas smierci.

napisalem plugin na dostanie takiej ksiazki, wiec w sumie moge rozdac ktoregos dnia zamiast prezentow.
tylko co jesli ktos pomysli, ze jest to okazja na zarobek i zrobi np. 100 kont by miec 100 ksiazek i pozniej sprzedac je drogo?
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości