Usunięto itemy ?
#1
Kiedys, mialem tu bana za cheaty. Pewnego dnia sprawdzilem czy nadal go mam. Wszedlem i nie wywalilo z komunikatem "ZOstales zbanowany".
Ale wszystkie itemy zostaly usuniete (enderchest + pare tys. hajsu)

Czy tak bylo na wszystkich zbanowanych kontach (clear itemkow i hajsu) czy tylko mi w jakis sposob sie to stalo ?
#2
Ha ja mam bana (perma) pewnie mi tak samo zrobili.... trzeba się z tym pogodzić i grać dalej.
#3
Cichusek kasuje ręcznie konta, które nie logowały się od 6 miesięcy w górę.

Niedostępny
#4
(12-04-2017, 20:05)Iam napisał(a): Cichusek kasuje ręcznie konta, które nie logowały się od 6 miesięcy w górę.

jakoś moje zostały po permie
Niedostępny
#5
(12-04-2017, 19:59)Thebox napisał(a): Ha ja mam perma trzeba się z tym pogodzić i grać dalej.
Tyle że ty masz perma i nie będziesz grał..
#6
Też miałem perma, a inne konto, które było mojego brata, nie logowało się gdzieś ~9 mies. a nadal ma itemki
#7
ZiiiZ mial to samo, ze mial perma ale wszytstkie jego itemy zostaly.
Pozdrawiam
Niedostępny
#8
(12-04-2017, 20:10)Im Fake. napisał(a):
(12-04-2017, 19:59)Thebox napisał(a): Ha ja mam perma trzeba się z tym pogodzić i grać dalej.
Tyle że ty masz perma i nie będziesz grał..

Ale co ,że nigdy nie dostanę unbana ?
#9
Działki usuwają się standardowo (3 tygodnie od dnia postawienia ostatniego bloczku)
Pieniądze, enderchest, sektory i poziom na chowanym nie usuwa się, do póki ktoś nie zrobi tego ręcznie (chociaż z tego co mi wiadomo, nie jest możliwe usunięcie poziomu na chowanym)
Poziom na pistoletach usuwa się ręcznie, zazwyczaj raz na 2 miesiące
Wyspy usuwają się po 21 dniach od nieobecności właściciela

Na 90% nikt nie usunął Ci przedmiotów, musiałeś ich nie mieć przed banem. Albo zrobiłeś multikonto przed karą i sobie wszystko przerzuciłeś Tongue
#10
(12-04-2017, 20:05)Iam napisał(a): Cichusek kasuje ręcznie konta, które nie logowały się od 6 miesięcy w górę.

nigdy nie czyszcze kont z takich rzeczy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości