Porównajmy IP
#1
1. Jak wiemy ponad 75% ludzi ze sky-land'a myśli , że M_A_T_I i ShaQes
(czy jak tam sie to pisze) Nie można sprawdzić ip w dacie zbanowania?
Logi nigdy nie klamią
Zawsze jak się zalogujesz to sie w konsoli i logach serwera ip wyswietla
2. M_A_T_I piszę w imieniu "brata" ShaQes'a ? Pisze w imieniu brata bo jego email ma juz rejestracje. A jak ktos go bedzie werifikowal to zobaczy IP
3. Czy ShaQes ma premke? Czy zyczu? Żaden idiota by nie kupowal premki dla takiej idiotycznej sprawie? Trzeba go poprosic o dowód premki.
Wtedy te blędne koło spowolni.
4. Sposób pisania (ortografia i interpunkcja) ...
5. Fullbright na 100% Wiemy że FullBright jest dozwolony :>
Ale są 2 możliwości
Pierwsza to Gammabright
Druga to FullBright...
Ale trzeba miec LiteLoadera a widac ze on go nie ma i nawet jakby miał to jasność by dzialala kiedy jest na ekranie teskst Gammabright: 1500%
Niedostępny
#2
1. Pisalem juz kiedys w watku, ze bedzie mial to samo IP co ja...

2. Nie pisze w jego imieniu.

3. Ani ja ani brat nie mamy premki.

4. U niego z ortografia jest tak, ze czasem dobrze czasem zle.

5. Ale po co ci to, z jakich modow korzysta? Optifine tylko chyba ma, nie wiem, nie sprawdzalem.

Nie wiem wgl po co te pytania. Pisalem juz wiele razy w takich sprawach, mozesz sobie nawet poszukac. Nie mam zamiaru tutaj robic kolejnej klotni tylko odpowiadam na pytania.
#3
(12-02-2017, 11:15)TraceOfTheFuture napisał(a): 1. Jak wiemy ponad 75% ludzi ze sky-land'a myśli , że M_A_T_I i ShaQes
Skąd wziąłeś takie informacje? Pytałeś losowych ludzi *tzw. plebsu* w tej sprawie czy tylko ludzi na forum? To może wypaczać wynik.

Ale z resztą się zgadzam. Ktoś może pomyśleć, że to ściganie M_A_T_Iego na siłę, natomiast w moim odczuciu jest to słuszne, ponieważ ktoś, kto wypierał się cheatów przez 3 miesiące, żeby wpaść, żeby potem grać na uczciach *wiem, zle zrobilem, ale Cichusek zrobi co bedzie chcial (ukryta prosba o ub)* i żeby na koniec wrócić do gry pod innym nickiem (oskarżam tylko, nie jestem w 100% pewien).
Niestety Cichusek wcześniej miał tylko poszlaki *nie dowody* na to, że M_A_T_I to ShaQes, może teraz to się zmieni.

Niedostępny
#4
O radości, znowu się zaczyna. I wyniknie z tego co to zwykle: nic.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
O radości: M_A_T_I wpadł teraz. Kłamie w żywe oczy, patrzcie: https://avatars.zapodaj.net/images/db8d15e1b635.png *Screen Inviego*

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości