problem
#1
witam tutaj matik717
dnia 24 listopada o godz. ok. 22;20 kupiłem przez przypadek 2 kody na svipa naclassic ... przez przypadek ponieważ wysłałem 1 raz sms i po 10 min nie przyszedł sms zwrotny i wysłałem 2 raz i po chwili przyszły dwa sms zwrotne z dwoma kodami i teraz ten pierwszy kod wpisałem i mam już tego svipa a ten drugi kod nie wpisałem no bo jak/po co i teraz pytanie - jak długo jest ważny taki kod ? czy jak minie svip po 2 miesiącach będe mógł wpisać ten 2 kod ? czy on będzie jużnie ważny ? i pytanie drugie czy nawet jak ten kod wygaśnie wcześniej czy bym dostał znowu svipa po tych 2 miesiącach czy też nie .
sms wysyłałem z nr. tel. 513-197-###
proszę o słuszną odpowiedz
pozdrawiam Smile
#2
Teoretycznie kod jest ważny do momentu wykorzystania go, ale opisałem Tobie już na serwerze, że kupując 2 takie same rangi i zużywając obydwa kody jeden po drugim *dla tej samej rangi: to istotne* długość trwania zostanie zsumowana.

Potrzebuję tylko potwierdzenia Cichuska, że tak jest. *w sensie jego post pod moim postem*

Niedostępny
#3
(11-24-2017, 22:56)Iam napisał(a): Teoretycznie kod jest ważny do momentu wykorzystania go, ale opisałem Tobie już na serwerze, że kupując 2 takie same rangi i zużywając obydwa kody jeden po drugim *dla tej samej rangi: to istotne* długość trwania zostanie zsumowana.

Potrzebuję tylko potwierdzenia Cichuska, że tak jest. *w sensie jego post pod moim postem*

zgadza sie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości