Podejrzenia
#31
Oczywiście jesteś osobą która wzbudza najwieksze zaufanie.. nie? a no tak, NIE. Kłamiesz/żartujesz cały czas, powinieneś się cieszyć, że nie dostałeś perma na ip jak tylko Iam nie wrzucił tych sreenów. Niestety Cichusek nie uznaje przyznawania się do takich rzeczy i jak sam twierdzi ma niezbite dowody na TheBoxa. Moje zdanie na ten temat jest takie: zabi.. kłamałeś Iama, pokazując przy tym swój niski poziom (na forum również) tylko po to, aby dostać od niego jakąś główke. Wydaje mi się, że możesz już przestać pisać o zamknięcie tematu i trzęść porami, bo bana nie dostaniesz.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#32
(11-23-2017, 23:18)Boczek napisał(a): kłamałeś Iama, pokazując przy tym swój niski poziom (na forum również) tylko po to, aby dostać od niego jakąś główke.
Nie dostał ode mnie główki - nie uległem szantażowi.

Sądzę, że temat się nieco wyczerpał, ponieważ NIESTETY Cichusek nie uznaje czyiś słów za podstawę do ukarania, przynajmniej w tym przypadku. To tak jak ktoś napisze "mam cheaty" i co to ma wgl być, że "sb żartował"? Halu? Żarty też mają swoje granice.

Niedostępny
#33
Cichy kiedy zamkniesz ten wątek bezsensowny ?
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#34
(11-26-2017, 11:46)Deuce napisał(a): Cichy kiedy zamkniesz ten wątek bezsensowny ?

A dlaczego niby bezsensowny?

Iam mial powod, zeby stworzyc taki watek. Jeszcze przed moim permem zachowywales sie dziwnie, nie po swojemu. Wypisywales ze to przez ciebie RIder572 i THEBOXHEAD dostali po permie, chwaliles sie swoimi itami. Wygladalo to serio tak, jakbys ich serio w to wrobil.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości