Podejrzenia
#11
(11-21-2017, 21:47)Deuce napisał(a): NIE SKOMENTUJE TEGO

Ponieważ argumenty Ci się skończyły.

Niedostępny
#12
Żarty żartami, no ale przepraszam bardzo.. Wypisywanie do kogoś takich rzeczy. Ty weź sie czasem zastanów, co? Może zarzartuje sobie do Ciebie, że znam osobiście Cichuska i jeśli nie dasz mi 100k to on Cie zbanuje i wezme sobie wszystko co masz?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#13
(11-21-2017, 21:54)Boczek napisał(a): "Iam: na takim zadupiu jak skyland" hehe xD


Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Który nr zrzutu? ;p Ponieważ z Wumilem pisałem w dość "plebsowy" sposób, żebyśmy w ogóle się porozumieli.

Ajć, zrzut 41, wymknęło mi się z ust niepożądane porównanie dot. skylanda - mam nadzieję, że Cichusek mi wybaczy to złe porównanie. Ach, te emocje...

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#14
(11-21-2017, 21:51)Rumbur napisał(a):
(11-21-2017, 21:47)Deuce napisał(a): NIE SKOMENTUJE TEGO

Wumilku jedna rzecz mnie ciekawi miales kilka glow spytalem sie skad a ty odpowiedziales ze hub ci sprzedal a hub glow ci nie sprzedal. Wiec wytlumacz jak zdobyles owe glowy.

Jedna mu sprzedalem chyba lub wymienilem za jakas jego
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#15
Nie moge dostac bana za nic przeciez ja zartowalem Boze Wszechmogacy Ojcze Nasz Niebieski zmiluj sie nad nimi i przebacz im bo nie wiedza co czynia


To tylko zartowalem! Nawet nie umiem tlokowac!!!

Cichy zamknij ten watek bezsensowny
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#16
Fajnie żarty szkoda ,że są prawdziwe.

A co mnie wrobiles a może jeszcze ukradłeś głowy miecz hm ?
#17
(11-22-2017, 13:52)Deuce napisał(a): Nie moge dostac bana za nic przeciez ja zartowalem Boze Wszechmogacy Ojcze Nasz Niebieski zmiluj sie nad nimi i przebacz im bo nie wiedza co czynia


To tylko zartowalem! Nawet nie umiem tlokowac!!!

Cichy zamknij ten watek bezsensowny

Już kolejny raz piszesz, że to żarty i prosisz o zamknięcie wątky, więc raczej wszyskto nie jest dobrze. Raczej tłokować umiesz, nawet napisałeś, że sprawdzisz na yt.
Niedostępny
#18
Gdyby to były żarty, nie prosiłbyś o zamknięcie tematu. Może jednak masz coś na sumieniu?
#19
Podejrzewam, iż warto odświeżyć ten wątek, gdyż porusza on arcyważny temat + 24 godziny od ostatniego posta minęły...

Niedostępny
#20
iam, zastanow sie, jezeli wumil ma konto na forum i czasem cos napisze, to dobrze wie, ze na kazdego skladasz skargi i o wszystko sie czepiasz.
raczej gdyby komus cos ukradl, to mialby troche rozumu w glowie aby ci tego nie mowic.
w rozmowie widac, jak dociekasz prawdy wmawiajac mu rozne rzeczy, piszesz, ze mu "zatlokujesz" skrzynki jednoczesnie kazac mu pokazywac jak to sie robi itp.
przeczytaj sobie temat ze skarga zlozona przez mati2710 w ktorej opisalem, ze thebox jest winny.
ukradl glowy z multikonta, przekazal je na swoje konto theboxa i adresy IP byly takie same.
potwierdzeniem tego wszystkiego moze byc to, ze na forum tez mial taki sam adres IP i nawet pisal z niego posty w ktorych tlumaczyl sie, ze jest niewinny odwolujac sie od bana.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości