Cała prawda o kasynach
#1
Wątek ten jest poświęcony dla graczy, którzy uważają, że nie mają szczęścia i nic nie wygrywają w kasynach, w których niby jest 33% na wygraną, a wrzucili 20 bloków diax i nie ma efektu. Nie martwcie się, że jesteście największymi pechowcami na świecie, bo w takich kasynach te 33% szans jest na zaświecenie 1 lampki.
Mam nadzieję, że pomogłem tym krótkim (i pewnie bezużytecznym, bo nikt nie przeczyta) wątkiem wszystkim "pechowcom".

Polecą hejty od właścicieli kasyn
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Aj tam od razu cała prawda, zwyczajne oszukiwanie klientów poprzez niedoinformowanie ich oraz mylny kontekst. 33% na wygraną? Pfi, jeśli te 33% to jest na zaświecenie się jednej lampy to szansa na faktyczną wygraną wynosi w przybliżeniu 3.7% *przy 3 lampach*, żadne tam 33... I tyle, nie ma spiny, tylko klienci muszą być poinformowani a nie robi ich się w balona, bo te magiczne "33%" na wygraną.

Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Pewnie o to im chodzi po to zeby miec wiecej tych diamentow a potem kasy.
Pozdrawiam
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
(11-20-2017, 20:09)miecz19 napisał(a): Pewnie o to im chodzi po to zeby miec wiecej tych diamentow a potem kasy.

A myślisz, że po co właśnie naciągają klientów baitowymi tytułami. Właśnie po to, co ty powiedziałeś, czyli diamenty, $...

Znaczy, też jestem w produkcji kolejnej edycji gry losowej "Lucky", tyle, że jak ktoś mnie spyta co jest w środku to ja mu powiem - to raz. A dwa - jestem w procesie tworzenia innej gry losowej, lecz też będę szczegółowo ją omawiał, żeby klienci nie mieli do mnie żalu.

(11-20-2017, 19:48)JTdiro napisał(a): Mam nadzieję, że pomogłem tym krótkim (i pewnie bezużytecznym, bo nikt nie przeczyta) wątkiem wszystkim "pechowcom".

Wystarczy naspamić tym wątkiem na Cll i ready.

Niedostępny
  Odpowiedz
#5
(11-20-2017, 20:16)Iam napisał(a):
(11-20-2017, 20:09)miecz19 napisał(a): Pewnie o to im chodzi po to zeby miec wiecej tych diamentow a potem kasy.

A myślisz, że po co właśnie naciągają klientów baitowymi tytułami. Właśnie po to, co ty powiedziałeś, czyli diamenty, $...

Znaczy, też jestem w produkcji kolejnej edycji gry losowej "Lucky", tyle, że jak ktoś mnie spyta co jest w środku to ja mu powiem - to raz. A dwa - jestem w procesie tworzenia innej gry losowej, lecz też będę szczegółowo ją omawiał, żeby klienci nie mieli do mnie żalu.

(11-20-2017, 19:48)JTdiro napisał(a): Mam nadzieję, że pomogłem tym krótkim (i pewnie bezużytecznym, bo nikt nie przeczyta) wątkiem wszystkim "pechowcom".

Wystarczy naspamić tym wątkiem na Cll i ready.

Moze i spadnie ta aktywnosc tam.
Pozdrawiam
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Bezużyteczny wątek, napisany przez bezużytecznego człowieka (idę się zabić), o bezużytecznej treści.
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
A kto w przyszlosci zostanie slynnym matematykiem?
Wez sie puknij, bo nie bede miec z kim grac.
Pozdrawiam
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
(11-20-2017, 21:35)miecz19 napisał(a): A kto w przyszlosci zostanie slynnym matematykiem?

Marzenia się nie spełniają.
Niedostępny
  Odpowiedz
#9
(11-20-2017, 21:45)JTdiro napisał(a):
(11-20-2017, 21:35)miecz19 napisał(a): A kto w przyszlosci zostanie slynnym matematykiem?

Marzenia się nie spełniają.

No nie zawsze, jesli sie cos chce to i mozna to uzyskac.
Pozdrawiam
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
(11-20-2017, 22:18)miecz19 napisał(a):
(11-20-2017, 21:45)JTdiro napisał(a):
(11-20-2017, 21:35)miecz19 napisał(a): A kto w przyszlosci zostanie slynnym matematykiem?

Marzenia się nie spełniają.

No nie zawsze, jesli sie cos chce to i mozna to uzyskac.
A co mam zrobić jeżeli moim marzeniem jest rządzić światem?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości