Szkalowanie narodu polskiego
#1
Exclamation 
Mój nick: IamAwesomeArcher
Nicki oskarżonych: Pat_22, freshowy
Powód: Szkalowanie narodu polskiego
Dowody: https://imgur.com/a/FJtSf (niektóre zrzuty to duplikaty spowodu mojej nieumiejętności obsługiwania 1 linku do wielu zrzutów ekranu)
Proponowana długość bana: od 8 dni w górę - uzasadniam to tym, iż Pat_22 oraz freshowy wmawiają innym, że Polska to wszelkie zło i niedorzeczność, w jednym ze zrzutów ktoś szkaluje papieża, w jeszcze innym ktoś mnie nawołuje do plucia na Polskę, ogólnie to "bandera największy z polaków" mówi wszystko - i mnie nie obchodzi to, że to są "dzieci": nie mają prawa obrażać żadnego narodu, w szczególności swojego

Niedostępny
#2
Jest za takie cos ban w ogole? to ich zdanie kraj jak kraj kazdy moze miec swoje zdanie i raczej nic nikomu do tego.. pozatym obstawiam ze gdyby obrazali np niemcy to nawet bys ich nie zglosil
szacunek trzeba miec do hymnu itp.. ale slowne nabijanie sie no bez przesady
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#3
(11-19-2017, 01:13)Oskier napisał(a): Jest za takie cos ban w ogole? to ich zdanie kraj jak kraj kazdy moze miec swoje zdanie i raczej nic nikomu do tego.. pozatym obstawiam ze gdyby obrazali np niemcy to nawet bys ich nie zglosil
szacunek trzeba miec do hymnu itp.. ale slowne nabijanie sie no bez przesady
Za coś takiego można pójść do więzienia. Art. 133. KK

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
wez pod uwage to ze to tylko gra.. w dodatku osoby te zapewne sa niepelnoletnie wiec prawo inaczej troche dziala owszem moga zostac ukarani (teraz mowie o serverze) ale nie na tak dlugo.. jak juz mowilem to ich zdanie nie rozumiem tak wielkiego oburzenia raczej nie ma przymusu bycia patriota lub pseudo patriota
gdyby nasmiewali sie z innego panstwa tego watku by nie bylo co dla mnie jest smieszne
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#5
(11-19-2017, 01:23)Oskier napisał(a): jak juz mowilem to ich zdanie nie rozumiem tak wielkiego oburzenia raczej nie ma przymusu bycia patriota lub pseudo patriota

Nikt nie każe nikomu być jakimś super wielkim patriotom, ale takie znieważanie Polski powinno być napiętnowane, wiek ani nie znajomość przepisów/regulaminu nikogo nie zwalnia z jego przestrzegania. "To ich zdanie", a gdybym na przykład ja nazwał bym ciebie (bez urazy to tylko przykład) "kretynem" i powiem że to tylko moje zdanie, to znaczy że to nic w sumie nie znaczy, a ty nie potrzebnie na to reagujesz? To że ty nie odczuwasz jakiś większych emocji gdy ktoś obraża twój kraj, to nie znaczy że inni są na to obojętni...



(11-19-2017, 01:32)Oskier napisał(a): Twoje przyklady mozna rownie dobrze obrocic przeciw tobie..

Tak najprościej powiedzieć, heh.
Nikt nie lubi jak ktoś pisze takie rzeczy o jego kraju.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Twoje przyklady mozna rownie dobrze obrocic przeciw tobie.. ale no coz ta dyskusja bedzie blednym kolem wiec nie widze sensu cichusek ustali
ale 8dni to tak czy siak przesada..
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#7
(11-19-2017, 01:23)Oskier napisał(a): gdyby nasmiewali sie z innego panstwa tego watku by nie bylo co dla mnie jest smieszne

Chyba nie znasz Iam'a...
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#8
niestety znam i nie przepadam za takim charakterem ale coz jego zycie jego sprawa nic mi do tego
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#9
zbanowani na 1 dzien.
jakby slowo "polaka" zamienic na nick gracza, to obraza raczej nie jest zbyt mocna.
co do polityki to przemilcze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości