Nowa edycja
#1
Witam, pozdrawiam, kłaniam się, cześć i czołem. Było już pierdyliard wątków na temat nowej edycji serwera Classic, jednak chciałbym poruszyć jeszcze raz tę kwestię.

1. Ostatnia nowa edycja
Nowa edycja tego trybu była kilka lat temu, co przez ten czas działo się na trybie jest napisane niżej.

2. Brak celu
Osoby, które grają tutaj od lat nie mają żywcem co robić, tylko wchodzą, żeby zgarniać kolejny hajs, z którym nie mają co robić. No ewentualnie odświeżą sobie działkę.

3. $ nie mają żadnej wartości dla gracza, który długo tutaj gra
Taki Hub, czy inni ludzie nie mają co robić z pieniędzmi, mogą tylko pomnażać swoje bogactwa, a nowi gracze mają bardzo ciężko. Zwłaszcza po tej akcji w sklepiku, gdzie cena sprzedaży przedmiotu była większa od ceny kupna.

4. Aktywność
Nie ma co robić - nie ma graczy
Nie ma graczy - nie ma z kim grać
Nie ma z kim grać - odechciewa się grać na serwerze, na którym nie ma z kim pogadać, pohandlować
Ja jako osoba grająca tu od 2k13 i odchodząca z classica już z 5 razy stwierdzam, że jest on zbyt łatwym trybem, jest za dużo surowców w obrocie, można je kupić w bardzo niskich cenach (udało mi się kupić diamenty 50$/szt.)

5. Ścinki, brak rywalizacji
Przez te ogromne działki gra wolniej chodzi, czasami nawet wyrzuca z serwera. Gdyby postęp został usunięty, gracze zaczęliby rywalizować ze sobą, bo teraz nie ma o co.

6. Jak wyglądałaby nowa edycja?
- znaczne zwiększenie cen w sklepie, a zmniejszenie w skupie
- reset wszystkiego
- działki 35x35
- jeśli to możliwe, zmniejszenie ilości surowców występujących na surowcowej
- 0$ na start, zamiast 100
- brak ub all
- brak /sethome na surowcowej


I ŻEBY NIE BYŁO że administracja okrada graczy, że resetują ich postęp, że admin zły człowiek, itp. stworzyłem anonimową ankietę, w której możecie zagłosować, czy jesteście za nową edycją.
Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś propozycje, można śmiało pisać Wink


ANKIETA: http://www.strawpoll.me/14427537/r - nieważna. głosy osób, które nie zostaną uzasadnione nie są ważne.

#2
Jestem na tak.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
(11-18-2017, 14:19)Oskier napisał(a): a gdzie ta ankieta? na spigocie czy jak

już jest

Miecz i unturnet, mogę prosić o uzasadnienie swojego zdania? :>
#4
Jestem na nie Big Grin
#5
(11-18-2017, 14:20)Kox_MarcinPL napisał(a): Jestem na nie Big Grin

uzasadnienie?

A no tak, zapomniałem, starsi gracze, którzy nie grają a mają majątek sprzedają sobie przedmioty za pieniądze, dlatego są nie nie ;D

#6
Jestem na tak.
Invi dobrze pisze .
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#7
Jestem na TAK xD na svipach zawsze mozna zarobic
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
#8
ale nowa edycja tylko na clasic
#9
(11-18-2017, 14:26)UNTURNET napisał(a): ale nowa edycja tylko na clasic
moglbys nauczyc sie czytac ze zrozumieniem samo miejsce umiesczzenia tematu powinno ci sugerowac ze chodzi o classic dodatkowo invi przeciez napisal ze chodzi tylko o ten tryb
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#10
(11-18-2017, 14:26)UNTURNET napisał(a): ale nowa edycja tylko na clasic

Na classic. Czytaj ze zrozumieniem -_-.

Ja jestem na tak.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości