Zróbcie coś.
#1
I tak właśnie administracja serwera załatwia sprawy, gdy widzi, że coś jest powiedziane nie tak o kimś. Ja tylko zapytałem, kogo by gracze woleli (bo chciałem to sobie wiedzieć i w sumie też Cichusek by się dowiedział jak wygląda sytuacja), a zostaliśmy pociśnięci (ja, Iam oraz mój wątek) i na sam koniec administrator usunął post. Nigdzie żadnego administratora nie obraziłem, napisałem tylko co o wszystkim myślę, oraz że wolałbym Tailsa albo Iam'a na stanowisku Huba z kilku prostych powodów:
1. Mało osób go chce na tym stanowisku
2. Jest niesprawiedliwy
3. Jest mściwy (dostałem niesłusznego bana na 10 dni bo obraziłem go na innym serwerze)
4. Nie traktuje poważnie graczy.
Nie chce mi się wypisywać dalej, ale wiecie jak jest. Może czas coś z tym zrobić? Chyba, że serwer nadal ma być tylko małym serwerkiem bez możliwości rozwinięcia go na trochę większą skalę, to ja już nic nie mówię. Ale rozwój serwera nigdy nie nastąpi z Hubem jako jedynym pomocnikiem w administracji bo nie ma Was zbyt często, nie możecie karać na bieżąco, stąd ludzie zakładają cały czas multikonta, połowa ma wgrane huzuni, wiele osób wykonuje oszustwa, nie zachowują kultury osobistej i wiele innych "wykroczeń". Jeśli chcecie coś z tym zrobić, pomyślcie o KOLEJNYM (nie nowym) pomocniku, a zobaczycie, że będzie lepiej. Nie wywalajcie Huba, jest jaki jest ale z braku laku... Tongue
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#2
Poprostu spamujesz wątkami które już dawno były omówione - zamknąć ten wątek, może ban na forum by Ci pomógł się uspokoić.
Kek
#3
usuniecie watku nie musialo miec nic wspolnego z toba po prostu byl spam wiec admin postanowil go skasowac nie wszystko kreci sie wokol twojej osoby
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#4
(11-11-2017, 18:03)CursedFlower napisał(a): Poprostu spamujesz wątkami które już dawno były omówione - zamknąć ten wątek, może ban na forum by Ci pomógł się uspokoić.

(11-11-2017, 18:05)Oskier napisał(a): usuniecie watku nie musialo miec nic wspolnego z toba po prostu byl spam wiec admin postanowil go skasowac nie wszystko kreci sie wokol twojej osoby

zgadza sie.
bylo to omawiane wiele razy, wystarczy troche poszukac.
to wszystko sa sprawy administracyjne, a nie graczy.
w tamtym temacie zrobil sie straszny balagan, a sam watek nie byl potrzebny, bo bylo juz takich dziesiatki, wiecz zamiast usuwac 90% postow,, wolalem usunac caly temat.
ten tez zamykam, bo tak jak napisalem, sa to wszystko nasze sprawy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości