Ten Troll Iam
#1
Cichusku czy jest ban za żarty ? Bo chodzi mi o to ze oszukałem Iam'a że to ja doprowadzilem THEBOXHEAD'a i Rider572 do perma. ale nie zrobilem czegos takiego , to tylko zarty , czy za takie zarty dostane bana ? Bo Iam ma screeny jak go strollowalem , ale to tylko żarty , czy dostane bana ? To tylko zarty a nie wydarzenie ktorego nie zrobilem , bo nawet nie umiem. Jak Iam wstawi screeny jak mu zarty opowiadalem ? Iam był tak zamyslony ze to ja doprowadzilem BOX'a do perma , ale nie zrobilem czegos takiego to tylko glupie zarty , czy za to jest ban czy nie ? chce sie dowiedzieć ? Bo przez te glupie moje zarty dostane bana za nic a przeciez to tylko zarty

W tym watku moze sie wypowiedziec tylko Cichusek oraz IamAwesomeArcher niech Iam tu wstawi screeny moich glupich zartow bo naprawde myslal ze to ja Tongue Ten watek zrobilem po to aby sie dowiedziec czy dostane bana za te zarty czy nie ? ale mysle ze nie .
Niedostępny
#2
to przez ciebie box perma dostal?
#3
NIE , mowie ze to zarty Tongue
Niedostępny
#4
Nie ma za to kary.
#5
Za duzo zadawanych pytan do samego siebie...
Nie powinno byc za to bana, ale u Iam'a nie bedziesz mial fajnie, bo on naprawde w to uwierzyl i mysle ze ci nie wybaczy.
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości