Minecraft by Zyczu
#1
A więc tak rozgryzłem chyba kwestwie okradania kont przez minecraft by zyczu, wiec, jesli ktoś wejdzie na nick z premium ( launcher to sprawdza) to zaczyna szukać po kompie hasła do konta na minecraft.net i tada konto skradzione.
#2
No wow...
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#3
Hayer, ale np taki smietanka mysłał, że jak nie zapisał hasła w przeglądarce, to mu nie ukradnie, ale to wszystko się zapisuje ^_^
#4
Ale musi mieć odpowiedzi na 3 pytania aby zmienić hasło i trudno zmienić email, bo przez email się logujesz. Jedynie może ci kraść itemy i psuć reputacje na serwerach premium Sad
#5
To zróbmy akcje przeciw Zyczowi Tongue
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#6
(08-09-2013, 11:50)MasterTroll324 napisał(a): moze moze nie ja niewiem jak sprawdzałem na konsoli cmd.exe i mniałem zycza to nic tam nie mniałem zadnego key loggera i tak bende miec w niedziele format systemu

Key logger działa dopiero kiedy masz minecraft premium!
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#7
(08-09-2013, 12:02)MasterTroll324 napisał(a):
(08-09-2013, 11:58)Porywaczdzieci napisał(a):
(08-09-2013, 11:50)MasterTroll324 napisał(a): moze moze nie ja niewiem jak sprawdzałem na konsoli cmd.exe i mniałem zycza to nic tam nie mniałem zadnego key loggera i tak bende miec w niedziele format systemu

Key logger działa dopiero kiedy masz minecraft premium!

acha to poco gracze premium wchodzom na by zyczu gdyż majom
premium ?????????
Bo są głupi? No żartuje bo nie wiedzą o niebezpieczeństwie które na nich czeka! + nie chce się im wgrywać modów ręcznie Tongue
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#8
Po prostu :
masz premium + zyczu = kradziez
masz non premium + zyczu = nic
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
stirante, ale przecież to co wpisujesz zapisuje się w systemie :o
Więc launcher przeszukuje nasz komputer w poszukiwaniu, takich rzeczy :o
#10
ale nie lepszy od stira XD
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości