Cala prawda.
#21
Po co temat drążyć? Dostałeś bana i tyle. Nie wiem po co nawet ten wątek napisałeś myślałeś chyba, że unbana dostaniesz. Zasłużone..
#22
(11-02-2017, 17:10)Fresh napisał(a): Po co temat drążyć? Dostałeś bana i tyle. Nie wiem po co nawet ten wątek napisałeś myślałeś chyba, że unbana dostaniesz. Zasłużone..

Nie myslalem ze unbana dostane. Napisalem ten watek, zeby kazdy prawde poznal.
#23
Tak się tłumacz..
#24
oh dziekujemy ze byles tak laskawy aby podzielic sie tym z nami nie wiem co bym zrobil ze swoim zyciem gdybym nie wiedzial ze jakis mati z gry cheatowal
oszukiwal i nagle go serduszko zabolalo naprawde nie wiem jaaaak ja moglbym to przezyc
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#25
(11-01-2017, 23:20)Rumbur napisał(a):
(11-01-2017, 21:40)Tails napisał(a): Kiedyś na pewno tobie wybaczą.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Czy ja wiem... Ja np nie i mateuu tez.

Hehe, dokładnie.
Powiem tak.
Jak już pisali, tym wątkiem bierzesz cichego na litość, okazujesz wielka skruchę ze nie chcesz ub ale czasu nie cofniesz i ze musisz ponieść konsekwencje bla była bla. Jak już tutaj niektórzy pisali to gra na emocjach. Już nie wspomnę o twojej hipokryzji w postaci pokazywania mi frecama na wolności a potem pisania ze AKURAT tego dnia byłeś na urodzinach koleżanki i to na pewno nie możesz być ty XD. Albo mówiłeś ze to brat z czego wszyscy się śmiali i wiedzieli ze to nie prawda a ty tak oszukałeś cichego na priv ze ci uwierzył. Jak niekorzy pisali w tym wątku z lipca masz cheaty, to nie jest możliwe żebyś bił bokiem, nie udowodnisz mi ze byłeś na 1.7 a nie na 1.8 gdzie zaktualizowano ten cheat. Ogólnie uważam ze cały ten wątek to gra na emocjach i pokazanie jak bardzo żałujesz i to jest próba "może cichy mi wybaczy". Nie dodam ze w innych akcjach tez perfidnie widać cheaty ale ty zawsze się powoływałeś na to samo czyli lagi, szkoda ze jak robiłeś skargi to nie miałeś praktycznie lagow, dziwne?
Odpowiem jeszcze komuś na pytanie, po co mati robił skargi skoro i tak łamał regulamin? Hmm bo próbował wyłudzić moda od cichego (całe szczęście ze mu to się nie udało).
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości