Hmm
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=32145
A jest mozliwosc zrobienia autologowania premium?

Wpadlem tez na pomysl, by zlecic stirowi dodanie do launchera opcji logowania - po wpisaniu nicku w polu login wyswietli sie pole na wpisanie hasla, jesli bedzie takie, jak na serwerze to gracz nie musi sie logowac. Nie byloby opcji "zapamietaj mnie"
#2
Cos sie takiego przyda, jestem na tak!
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
na tak
#4
Na nie.

Sytuacja wygląda tak, że skoro by było takie samo hasło w launcherze, jak na serwerze to ktosiek próbujący się włamać miałby łatwiej - nie wyrzucałoby go z serwera po 5 błędnych próbach, jak to jest obecnie. Dodatkowo nie każdy korzysta z serwerowego launchera, niektórzy korzystają z premkowych a niektórzy z launcherów zyczu, więc praca byłaby naprawdę nie warta zachodu.

Niedostępny
#5
na nie.
kilka serwerow ma takie opcje i wiem z wlasnego doswiadczenia, ze jest to bezsensu, w dodatku teraz gdy jest mozliwosc zmiany nickow premium.
sam mam konto premium, wchodzac na swoim nicku na inne takie serwery moge grac na czyims koncie bez logowania sie, bo wszedlem przez "premium".
sa tez inne serwery gdy na nicki premium w ogole nie mozna wchodzic jezeli wejdzie sie przez launcher offline, czyli zwykly gracz ma mniejsze pole do popisu wymyslajac sobie nazwe, bo jak trafi na nick premki, to go wyrzuci.
a sa tez takie, gdzie wchodzac jako gracz offline musisz sie zarejestrowac (czyli normalnie), ale jak zarejestrujesz nick premium, to pozniej osoba z takim nickiem nie wejdzie nigdy na serwer mimo, ze jest to jego konto.
ten ostatni to chyba najczestrzy przypadek.

serwer albo jest w calosci premium, albo nie, inaczej nigdy nie wyjdzie nic dobrego.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Na nie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości