Cichusku podalem link do spawnu
#31
(10-19-2017, 15:36)UNTURNET napisał(a): OGULNIE SPAWN FAJNY ALE TROCHE ZECZY TRZEBA ZMIENIC
Jakie "zeczy" należy według ciebie, zmienić?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#32
tak jak niekrurzy mowiol ilosc trzew trzeba zmniejszyc i troche wiecej rzecy dla graczy np expiarka platna
#33
(10-19-2017, 16:00)UNTURNET napisał(a): troche wiecej rzecy dla graczy np expiarka platna
tylko ja nie rozumiem twojego toku myslenia? dlaczego expiarka platnax wtf
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#34
Oski daj link do pobrania tego spawnu na pv mi
chce porobić pare rzeczy ukryte przejscia easter eggi itd.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#35
Wiec tak patrzac na niektore uwagi dotyczace spawnu poprawilem kilka rzeczy:
1. ze sciezek usunalem trawe
2. dodalem pol plytki aby swobodnie mozna bylo sie przemieszczac po drogach
3. poustawialem drogowskazy
4. zniszczylem kilka drzewek i niektore zmodyfikowalem by nie bylo az tak ciasno jednak mocno sie ograniczalem aby spawn nie stracil swojego uroku
5. przy potencjalnym miejscu spawnu podwyzszylem daszek aby gracze nie bugowali sie i nie spawnowali w suficie (miejsce to mozna zmienic)

prosilbym rowniez o informacje dotyczace przeslania mapy tzn mam uzyc jakiejs konkretnej strony cos poniewaz zbytnio sie na tym nie znam

dziekuje pozdrawiam oski632


Załączone pliki Miniatury
                   
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#36
To doradzi ktos jak podeslac mape? .-.
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#37
Najprościej, pewnie masz konto https://www.google.com/intl/pl_ALL/drive/
A jak już tam udostępnisz, to musisz znaleść link do pobrania [emoji57]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#38
No okej a jakies dalsze instrukcje? tak jak mowilem nie jestem zbytnio zaawansowany w takich rzeczach w sumie nawet podstaw nie znam
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#39
Z folderu saves w .minecraft wyciągnij sobie na pulpit zapis światu na którym jest spawn, wiesz o co chodzi. Otwórz dysk google, zaloguj/zarejestuj się. Przeciągnij z pulpitu zapis do dysku (normalnie w przeglądarke, jak do folderu). Jak się skończy przesyłać, to kliknij PPM na swój plik i kliknij "Pobierz link do udostępnienia". Następnie tylko wyślij Cichemu na pw ten link, który skopjuje Ci się do schowka.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#40
Brzmi logicznie w razie czego bede edytowac swoj post z gory dzieki
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości