Cichusku podalem link do spawnu
#11
(10-16-2017, 20:32)MrWojteczek napisał(a): Za dużo drzew i nie da się wszystkiego zobaczyć gdzie co jest. Fajny spawn ale duzo rzeczy do poprawy

nie sadze by drzewa zaslaniajace sciezke byly ''wieloma rzeczami'' no ale okej
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#12
Bardzo fajny spawn, dobra robota :p jednak nie wiem czy wymienilbym obecny na ten..
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#13
(10-16-2017, 20:49)HubPlayGames napisał(a): Bardzo fajny spawn, dobra robota :p jednak nie wiem czy wymienilbym obecny na ten..
z jakiego powodu jesli moglbym spytac byc moze da sie go zlikwidowac
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#14
MrWojteczek, Racje za duzo drzew mnie nie mogla znalezc ;c
#15
Dużo drzew ucieśniających teren jest jednocześnie urokiem, takim miejscem przytulnym tego spawnu. Co do spawnu to może on przymały i może gracze będą się zadeptywać przy tych informacjach, natomiast dodanie tabliczki typu "kliknij w bedrock by przeczytać powinno trochę poskutkować".

Sklep również jest jedyny w swoim rodzaju. Jedyna rzecz, która mogłaby ewentualnie przeszkodzić to klikanie w tabliczki. Znaczy, podchodząc bliżej tabliczki rozwiążemy ten problem natomiast na drugim spawnie Cll były tabliczki na przeciw siebie i gdy się chciało kupować rzecz to zdarzało się kupić nie tą rzecz. Tu jest podobny problem, natomiast, jeśli gracze się opamiętają i zmądrzeją, nie trzeba będzie ingerować.

Reszta praktycznie bez zarzutu, może poza małym murkiem, z efektami działek (Jump Boost II zwłaszcza) bez problemu będzie można uciec ze spawnu, ale to margines.

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję za włożony trud w mapkę,
Arkadiusz

P. S. Po ewentualnych poprawkach zasugerowanych przez graczy możesz zrobić drugą wersję filmiku, porównać i wybrać tę wersję, którą chcesz wysłać oficjalnie do PW Cichuska.

Niedostępny
#16
(10-16-2017, 21:55)Iam napisał(a): Co do spawnu to może on przymały i może gracze będą się zadeptywać przy tych informacjach, natomiast dodanie tabliczki typu "kliknij w bedrock by przeczytać powinno trochę poskutkować".
Jedyna rzecz, która mogłaby ewentualnie przeszkodzić to klikanie w tabliczki.
może poza małym murkiem, z efektami działek (Jump Boost II zwłaszcza) bez problemu będzie można uciec ze spawnu, ale to margines.
wcale nie jest taki przymaly wydaje sie przez zabudowe i roslinnosc informacji nie dodawalem poniewaz wszystko podczas obejscia idzie z latwoscia zauwazyc no moze oprocz wymieniarek
tabliczki jak i itemki do ramek zostawilem cichemu
co do sklepu nigdy na classicu nie widzialem duzej ilosci osob w jednym momencie w tym samym miejscu sklepu wiec nie bralem tego pod uwage jesli ktos na sile bedzie chcial utrudniac zycie to i tak to zrobi a mur coz jest niski poniewaz to tylko malutka wioska ktora raczej w prawdziwym zyciu nie mialaby byc typowo defensywna osada a efekty powinny zdazyc zniknac zanim ktos dojdzie do muru
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#17
Rozumiem.

Co do wymieniarek to zrobiłeś prosty, lecz mocny mechanizm. Sztuczka z przenikaniem przez żelazne drzwi czy bloki już nie zadziała i to pomimo braku szpecących bedrocków.

Jeszcze raz. Aplauz dla Ciebie oski!

Niedostępny
#18
Taka porada jak robić duże drzewka ;p[Obrazek: b13fabd8a1c04b3f1ccff55ec3b121f0.jpg][Obrazek: c44c6a0dc441f7995e5f557b85c2a138.jpg]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#19
(10-16-2017, 20:15)Snaxx napisał(a): Drugiego wejscia specjalnie nie robilem aby uniknac rozgrywki typu ''wbiegne jednym wybiegne drugim'' wedlug mnie jesli gracz idzie na pvp powinien sie liczyc z tym ze chodzi o walke a nie zabawe w kotka i myszke jesli to wielki problem moge to zmienic sciezki moge troche poprawic i posadzic wiecej wysokich drzew na miejscu zwyklych (sa zwykle drzewa poniewaz buduje bez komend wiec czasem trudno nie stracic nerwow przy czekaniu az za 20 razem urosnie wysokie drzewo) a co do punktu spawnu moge zrobic jakies miejsce poza rezydencja np usune kilka drzew i zastapie je altanka / ewentualnie po prostu oddam spawn w twoje rece i zrobisz drzewa wedlug swojego uznania jak i miejsce respa

postaraj sie przerobic troche budynek spawnu aby byl wiekszy i dach wyzszy, bo przy niskich domkach czesto zdarza sie tak, ze gracze laduja na dachu zamiast na podlodze.
jakies enderchesty moglbys tam dodac, stoly do craftowania itp.
sciezki tez wypada poprawic, aby gracz sie nie zgubil i aby bylo wszystko widac.
jak wprowadzisz takie zmiany, to podeslij mi linka do mapy, to sobie ogladne.
tak czy siak jesli mialbym go wgrywac na serwer, to nie wczesniej niz po halloween, bo nie chce mi sie wszystkiego przenosic i ustawiac na nowo na event.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#20
Świetna budowla, jednak wydaję mi się że odrobinę chaotyczna.
Mam tu na myśli tą trawę która jest wszędzie xD
EDIT To tylko szczegół xD Spawn świetny jestem za dodaniem
EDIT2 Daj link do pobrania spawnu
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości