Niegrzeczna
#1
Exclamation 
Mój nick: Iam...
Nick oskarżonej: Oliwka9551
Powód: Cheaty, wszystkie
Dowód: Film

Niedostępny
#2
Można jeszcze sprawdzić czy to nie mk zenekmenek i zenekmenek2, bo napisała, że to brat, ale nie wierzę, bo zachowuje się tak samo.
Niedostępny
#3
Perma od razu bo zalozyla to konto zeby uprzykzac gre.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
(10-16-2017, 16:26)JTdiro napisał(a): Można jeszcze sprawdzić czy to nie mk zenekmenek i zenekmenek2, bo napisała, że to brat, ale nie wierzę, bo zachowuje się tak samo.
Jak twierdzi że to brat... Nawet jakby IP było to samo, to nie wiem czy powinnien być ban.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Jestem jak najbardziej za permem. Z resztą zawsze powinien być perm za cheaty.

Niedostępny
#6
(10-16-2017, 16:28)Tails napisał(a):
(10-16-2017, 16:26)JTdiro napisał(a): Można jeszcze sprawdzić czy to nie mk zenekmenek i zenekmenek2, bo napisała, że to brat, ale nie wierzę, bo zachowuje się tak samo.
Jak twierdzi że to brat... Nawet jakby IP było to samo, to nie wiem czy powinnien być ban.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Jeśli robi to samo co zenekmenek (loga i cheatuje) to raczej nie jest brat, powiedział tak żeby uniknąć bana.

Był wątek, w którym była mowa o banie na karcie sieciową. Czy na pewno nie da się tak zrobić?
Niedostępny
#7
(10-16-2017, 16:36)JTdiro napisał(a): Był wątek, w którym była mowa o banie na karcie sieciową. Czy na pewno nie da się tak zrobić?

Tak, na pewno się nie da. 100% gwarancji by to również nie dało, gdyż i to dało by się obejść.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
zbanowana na 10 dni.
jej adres IP i adresy IP jej braci sa rozne.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości