clock10-12-2017, 18:10
Post: #1
Miałem przyszykować cały film w Frapsie obrobiony w Movie Makerze na ten temat, natomiast skasowałem filmy tuż przed renderem z powodu braku miejsca na dysku ślepo wierząc i żyjąc w totalnej niewiedzy, iż zaingurowane filmy z samego Makera mi się zrenderują. Natomiast do rzeczy.

Jak to dokładnie wygląda z tym "rozdzielaniem" spawnowania się między graczy? Oczywiście, Cichusek tłumaczył, ba, sam nawet to komuś opisywałem, natomiast korci mnie rzecz odwrotna: Czy jeżeli jest jeden gracz na serwerze to szanse na pojawienie się mobów są praktycznie identyczne co na singleplayerze?
Interesuje mnie to, gdyż w najbliższym czasie mogę spędzić na tym serwerze nockę i zwyczajnie chciałbym wiedzieć czy warto farmić te mroczne czy siedzieć i zbierać inne surowce czy tam coś budować i przygotowywać na jutro.

Pozdrawiam,
Arkadiusz

[Obrazek: 3b1.gif]
clock10-12-2017, 18:26
Post: #2
to jest dosyc zlozona rzecz i szczerze mowiac sam sie w nia nie zaglebiam, bo raczej nie jest mi to potrzebne.
moze tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania:
spawnowanie sie potworow przy uwzglednieniu istniejacych potworow dookola: https://www.youtube.com/watch?v=kFU9uIUJPuY
spawnowanie sie potworow z odlegloscia od gracza: https://youtu.be/m0mMQqmNCBA

[Obrazek: sygnaturka.png]
clock10-12-2017, 18:59
Post: #3
Jest jedno ale. Kto pamięta wątek Miłosza ten powinien wiedzieć, że z respem mobów na SkyLand (przynajmniej na prisonie, ale wydaje mi sie, że na innych trybach mogą występować podobne problemy) nie wygląda to tak dobrze. Sprawa nie została rozwiązana i dalej nie wiemy dlaczego moby czasem sie nie respią..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: 3ae43e18362f7.gif]
Skocz do: