Shoutbox
#1
Mam taką małą propozycje, aby nieco ułatwić korzystanie z SB. Mianowicie chodzi o linki.

Jeżeli tutaj, podam link, na przykład:
http://p4.hotmoney.pl/a0e3575f81d572af2b...80a26a.jpg
to można zobaczyć co się pod nim kryje, jednym kliknięciem. (a obrazki w takim ładnym okienku, a dodatek) A gdyby pojawił on się na Shoutbox, to trzeba go kopiować i wklejać. Pewnie wielu powie: przecież to żaden problem. No gdy korzysta się z komputera, to tak. Gorzej jak do celu używa się smartfona, chyba niektórzy wiedzą co mam na myśli, kopiowanie czegoś potrafi być upierdliwe. Na dodatek tekst ciągle przewija się w dół, a gdy to zrobi trzeba zaznaczyć link od początku. Niektórzy powiedzą że jest coś takiego jak Wersja Mobilna, no jest ale to mało wygodne rozwiązanie.
Krótko: chodzi o to aby linki można było otworzyć bez kopiowania i wklejania ich.

Wiem że to pierdołka, ale prosiłbym aby się nad tym zastanowić.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Tak z ciekawości, jeśli mogę tu zapytać, to gdzie się w urządzeniach mobilnych na Tapatalku znajduje "shoutbox"?

Niedostępny
#3
(10-12-2017, 12:58)Iam napisał(a): Tak z ciekawości, jeśli mogę tu zapytać, to gdzie się w urządzeniach mobilnych na Tapatalku znajduje "shoutbox"?
Nie ma go. Trzeba używać przeglądarki.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
linki sa wylaczone, bo inaczej moznaby pisac na kolorowo, wstawiac obrazki i inne z bbcode.
prosciej skopiowac tekst i wkleic jako link niz czytac taki rozjechany shoutbox z obrazkami, malo tego, wielkosc czcionki tez bedzie mozna zmienic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości