Event
#1
Witam tu MrWojteczek
Piszę propozycje o dodanie jakiegos eventu z okazji Halloween i jak by ktos chcial typu: M_A_T_I , Talis05 , BrunoKastner tych co "budują" zeby zbudowali jakas mape z halloween na pvp z pistoletami na czas tego eventu Halloween , zeby odswierzyc ten tryb , bo malo osob juz gra , a taki event zacheci osoby do gry na tym trybie.
Proszę się o wypowiedzenie budowniczych na ten temat i Cichego Smile
Mam nadzieje o pozytywnie rozpatrzenie tej propozycji .

Pozdrawiam.
#2
czemu tylko na pistoletach ?
ja bym dał wszędzie ale to chyba nie przejdzie
jestem za
#3
Ale pvp z pistoletami nie jest juz tak grywalne przez osoby ze sky-landa
#4
jeżeli chodzi o mapy to sam mam dużo pracy nad jednym a tak to pomagają mi beta testerzy

EDIT: prawdopodobnie za 2-4 miechy będzie skończone
Niedostępny
#5
(10-11-2017, 19:14)MrWojteczek napisał(a): Witam tu MrWojteczek
Piszę propozycje o dodanie jakiegos eventu z okazji Halloween i jak by ktos chcial (...) zeby zbudowali jakas mape z halloween na pvp z pistoletami na czas tego eventu Halloween , zeby odswierzyc ten tryb , bo malo osob juz gra , a taki event zacheci osoby do gry na tym trybie.

Pytanie 1: Mapa miałaby być bardziej płaska czy "niepłaska"?

Pytanie 2: Miałyby być rozsiane po mapie elementy charakterystyczne dla Halloween?

Pytanie 3: Czy mapa miałaby zastąpić przynajmniej na pół roku tą poprzednią?

Niedostępny
#6
Pyt1: Płaska
Pyt2: Tak
Pyt3: na czas Halloween lub 1 miesiąc albo wedlug uznania graczy i cichego
#7
(10-11-2017, 19:32)MrWojteczek napisał(a): Pyt1: Płaska
Pyt2: Tak
Pyt3: na czas Halloween lub 1 miesiąc albo wedlug uznania graczy i cichego

Fajnie, ale jeśli mapa ma być tak krótko to nie warto budować.

Przez to nie mam motywacji na budowę mapki z obawy tego, iż by to wyparło starą arenę #2, którą wszyscy tak uwielbiają.

A drugiej areny nihuhu w ogóle nie można by dodać, gdyż by to graczy za mocno rozproszyło.

Niedostępny
#8
Iam może być na dłużej tylko żeby coś zmienić dla graczy żeby przychodzili i grali o to mi chodzi
#9
(10-11-2017, 19:16)MrWojteczek napisał(a): Ale pvp z pistoletami nie jest juz tak grywalne przez osoby ze sky-landa

nie tylko pistolety
prison tak samo wyspy tez a na reszcie nwm ;|
#10
No ale przypuśćmy że nie zgodzilibyśmy się? To co wtedy? Cały plan zawalony?

Tak na marginesie, to myślę że zamiast Halloween lepsze będzie Boże Narodzenie, z tego co kojarzę działy się wtedy różne ewenty.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości