co ten brat
#1
Cichusek ja tutaj pisze ponieważ mój brat wczoraj zalozyl konto na forum i na serverze
i na server moze sie zalogować a na forum pisze takie same haslo jak na serverze i na serverze moze sie zalogowac a na forum mu pisze że złe hasło , a on pisze takie same jak na serverze i nwm czemu nie moze sie zalogować na forum

Cichusek moze cos poradzisz na to bo ja nwm czemu on sie nie moze zalogowac na forum
Niedostępny
#2
Troche niezrozumiale napisane [emoji14]
Konta na forum i w grze nie są powiązane, może ustawił inne hasło na forum, a wpisuje to z gry?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
Może brat przypadkiem nacisnął tą "super" kombinację lewego shifta i ctrla? Może literówkę w haśle zrobił? Nie wiem co jeszcze.

Niedostępny
#4
Na poczatku i jak zalozyl komto to sie wylogowal i zalogowal i dzialalo dobrze a teraz nie moze sie zalogowac nwm czemu moze ma komto usuniete ?
Niedostępny
#5
Podaj nick konta brata.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
RAZIMAN
Niedostępny
#7
Nie ma na forum takiego konta, niech brat założy nowe lub przypomni sobie poprawny nick.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#8
Odświeżam
Niedostępny
#9
boczek napisal, ze na forum nie ma uzytkownika o takim nicku jak uzywa twoj brat.
konto na forum i konto w grze to dwie rozne rzeczy, niech sie po prostu zarejestruje na forum i bedzie mogl sie zalogowac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości