Sprawa.
#1
Prosilbym wraz z BrunoKastnerem wejsciem na jeden serwer (prywatny), poniewaz zbudowalismy na nim cos (nie powiem narazie co xd). Prosilibysmy o wejscie na serwer i sprawdzenie tego, czy sie nadaje czy nie. Bruno powinien na pw napisac IP serwera.

Prosze aby tutaj nikt nie pisal, tylko cichusek.
#2
podsyła się savey i nagrywa film :>
wy na siłę chcecie ściągnąć cichego na jakiś wasz serwer, wiemy po co xd
#3
(10-01-2017, 17:37)Invi napisał(a): podsyła się savey i nagrywa film :>
wy na siłę chcecie ściągnąć cichego na jakiś wasz serwer, wiemy po co xd

chcemy tylko pokazać cichemu mape ;/
bo i tak będę robił mapy "i sam M_A_T_I napisał (prywatny server) Myszak czytaj trochę xd"
Niedostępny
#4
Po co tak komplikujesz? Nie jest to wygodne rozwiązanie, bo wszyscy muszą być online, a i podejrzewam że serwer postawiony na darmowym hostingu więc ktoś będzie musiał go uruchomić, a to trochę trwa.

Zrób screeny/filmik i wstaw na forum/wyślij na PW, Cichusek będzie mógł i tak zobaczyć. Da się? Da się.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(10-01-2017, 17:48)Tails napisał(a): Po co tak komplikujesz? Nie jest to wygodne rozwiązanie, bo wszyscy muszą być online, a i podejrzewam że serwer postawiony na darmowym hostingu więc ktoś będzie musiał go uruchomić.

Zrób screeny/filmik i wstaw na forum. Da się? Da się.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Wolimy jednak, zeby cichusek to zobaczyl.
Wiem ze da sie screenami/filmikami, ale poprostu chcemy, by nie bylo zadnych problemow z np. terenem.
#6
Ale kombinujesz. :v
Jak uważasz, ale będą z tym problemy więc raczej radził bym tobie zrobić poprostu dokładny film
Wy nie robicie tego tylko dla Cichuska, ale również dla graczy, więc czemu mają tego nie zobaczyć? Same tajemnice, kurcze co wy tacy? Jakieś wiadomości o jakimś trybie...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(10-01-2017, 17:52)Tails napisał(a): Ale kombinujesz. :v

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

on nie kombinuje "buduje z nim mape i buduje" i tak miałem w planach zrobić mapy do nowego trybu co niektórym napisałem "bo może jeszcze pamiętają o tym"
Niedostępny
#8
Czemu nie dasz screenów albo filmiku? Może nie będzie się dla graczy podobać, a Cichusek wprowadzi i wszyscy będą narzekać.
Niedostępny
#9
no cóż... miejmy nadzieje że to nie bd spawn na cl...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#10
(10-01-2017, 17:55)CruQ napisał(a): no cóż... miejmy nadzieje że to nie bd spawn na cl...

To nie spawn na classic.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości