ODSKOCZNIA!
#11
Według mnie powinieneś cichusku zwiększyć ,,magazynek,, odskoczni lub skrócićczas przeładowania do np 15s
#12
Zwiększenie magazynku odskoczni odpada, gdyż będzie można bugować delay na zerowy przy przerzuceniu na inny slot (osobny delay dla każdego slotu). Jedyna opcja to lekkie skrócenie reloadu odskoczni (oraz pokazywanie pozostałego czasu do możliwego użycia odskoczni).

Trzymanie broni pluginem w tym samym miejscu jest bezskuteczne, gdyż można nim duplikować przedmioty, jak na chowanym.

Niedostępny
#13
Macie vipy i tak macie spore ulatwienie karabin zadaje masakryczne obrazenia zbroja pozwala wam wiecej przezyc spamicie tymi nasionami ktore sa zbyt op
i jeszcze narzekacie bo odebrali wam bugowanie odskoczni? bez przesady jak ktos umie grac to sobie porardzi i tak za duzo ulatwien ma vip jest bardzo p2w
co najwyzej skrocic delay o jakies 5s ale nie wiecej..
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#14
To chociaż do 2 skoków i mniejszy reaload ? Np do 20 sekund?
#15
Nie, gdyż 2 skoki już wystarczą, aby używać buga z delayem. Reload można skrócić ewentualnie do 25 sekund nie mniej.

Niedostępny
#16
A nie można wgrać czegoś żeby nie występował ten bug ?? albo coś żeby nie można było zamieniać miejscami itemy w ekwipunku???
#17
Ale 1 skok jest niewystarczający.Odskocznia jest ułatwieniem gry dla vipa/svipa. Dlatego ja proponuję zwiększyć do 2/3 skoków i mniejszy reload.
#18
(09-28-2017, 07:06)MrWojteczek napisał(a): Ale 1 skok jest niewystarczający.Odskocznia jest ułatwieniem gry dla vipa/svipa. Dlatego ja proponuję zwiększyć do 2/3 skoków i mniejszy reload.

1 skok to bardzo duzo, chcesz skakac jak krolik czy co? przy poprzednich uetawieniach skakac mogles co pol minuty, wiec wychodzi na to samo. jezeli przestawiales odskoczenoe w ekwipunku, by pominac czas pomiedzy uzyciami, to bylo to nieuczciwe.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#19
Nie.Ja nie znałem tego Bugu dopóki Croxx nie napisał wątku o tym.
Cichy zrozum, że 1 skok to jest mało kiedy było 10 , zrób przynajmniej 2 lub 3 skoki nawet nie musisz zmniejszac reloadu.Cichy zmień coś.
#20
''1 skok skoro bylo 10'' Wojtek czego ty nie rozumiesz moze sie myle ale z tego co bylo w propozycji ten naboj nie wydaje mi sie byc jednorazowy tylko odnawia sie po uplywie czasu (czyli dziala tak samo jakbys mial 10 uzyc tylko trzeba odczekac TAK SAMO jak wczesniej bez buga)
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości