Zgloszony Gracz: HubPlayGames
#1
Mój Nick: __SuperLinus
Nick Oskarżonego: HubPlayGames
Powód: Jak wszyscy wiedzą owy gracz jest pomocnikiem Cichuska. Wszystko ok i fajnie tylko szkoda, że nadużywa komend. Ale jak to hub nadużywa komend?. Tak. Zaraz wszystko opowiem.
Zaczeło się od eventu Saramtha który odchodził. Wszystko fajnie dużo itemów. Wszyscy zbierali. aż wkońcu doszło to opróżnienia enderchestu. Wszyscy byliśmy na górze a owy gracz tp się na dół po czym hub tp sie do niego. Ok może użył komendy w okresie 2 sekund... No, ale następnię był już koniec eventu i nie którzy zostali, w tym ja i hub. saramtha rozdający powiedział żebym odszedł. jednak tego nie zrobiłem bo nie musiałem mam prawo zostać. Nie będę już mówić jakimi przekleństwami mówiono w tym momencie. Hub wszystkich podpuszczał żeby mówili o mnie złe rzeczy ale to już swoją drogą. "Campilem" na Latarnie oczywiście bluzgał na mnie saramtha który rozdawał itemy i mimo to nie dostał mute. "Faworka" Nie nie możliwe... Nie odzywałem się byłem miły i nagle kick. Kick za nic wszystko jest w logach w ten sposób pozbawiono mnie zdobycia latarni. Wszedłem na serwer zdenerwowany i powiedziałem hub że nie ma prawa do tego co zrobił bo jest to nadużywanie swoich komend. W tle chatu leciały wciąż do mnie wyzwiska jednak hub miał to gdzieś bo przecież warto kopać słabszego co nie? Po paru minutach rozmowy powiedział że może mnie wyrzucać kiedy tylko chce więc zrobił to ponownie. Wtedy już naprawdę się zdenerwowałem lecz nie użyłem żadnego wulgaryzmu i nikogo nie obrażałem, nadal chciałem wyjaśnić zaistniałą sytuacje. Bez powodzenia. Hub użwyjac capsu i nie mutując innych zachował się bardzo nie kulturalnie w stosunku mnie. Kiedy Nadal nie popuszczałem i wciąż byłem na działce (Tłumaczyć koledze zaistniała sytuacje) i hub nie wytrzymał tego i dał bana za toksyczne zachowanie. Chwila JA toksyczne?. TO nie ja używałem caps i to nie ja podpuszczałem innych aby zachowywali się do mnie jak zachowywali.

Mam nadzieje Cichy że zrobisz co trzeba. Zaistniała sytuacja działa się miedzy 18:00 do 18:30 14 września. Więc wszystko logi pokażą. Zamknąć wątek może tylko cichy ponieważ hub został oskarżony więc nie ma do tego prawa.

Ps. Wiem cichy że masz dużo na głowie, ale następnym razem sprawdzaj swoich rekrutów aby nie dopuścić do takiej sytuacji. Poczułem się naprawdę źle ponieważ Mod nie powinien być strony i pozwolić innym na takie zachowanie


Pozdrawiam z całym szacunkiem Linus.

Ps2 Mam jednego ss czemu jednego ponieważ wszystko jest w logach ss jest tylko po to abyś wiedział ze nie zmyślam i wszystko jest w logach

Edit1: Proszę nie być stronnym i postawić się na moim miejscu
Edit2: Na serwerze Sky-Land gram od kiedy był jeden serwer Skyblock ( pełno mobów legendarny spawn, 2 adminów, nawet nethera nie było i te rangi elita vip pokój vipów Big Grin). Czyli ładnych parę lat i pierwszy raz mnie tak potraktowano,.


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#2
też mam coś fajnego (też kilka razu kickował mnie ...)
"przed przed ostatnie cytat"


Załączone pliki Miniatury
   
Niedostępny
#3
(09-14-2017, 18:08)BKPL BrunoKastner napisał(a): też mam coś fajnego (też kilka razu kickował mnie ...)
"przed przed ostatnie cytat"

Dziękuje za pomoc :}

edit. Miałbym więcej screenów tylko nie mogę scrollem ruszać bo się zapsuł :c ale logi wszystko mówią Big Grin
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#4
z tego co wyczytalem w logach, to saramtha robil event, a po jego zakonczeniu (lub przerwie) ty sie do niego przyczepiles, a on ci odpisal ze juz nic nie dostaniesz.
saramtha pisal na czacie abyscie odeszli i zostawili go w spokoju i poprosil huba aby was zbanowal na sekunde, wiec wtedy dostales kicka.
sadzac po innych wiadomosciach na czacie, to pozostali tez ci pisali abys dal sobie spokoj, a ty nadal domagales sie dostania od saramthy beacona.
wycinek czatu: https://pastebin.com/NaKrQKn5
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(09-14-2017, 18:44)Cichusek napisał(a): z tego co wyczytalem w logach, to saramtha robil event, a po jego zakonczeniu (lub przerwie) ty sie do niego przyczepiles, a on ci odpisal ze juz nic nie dostaniesz.
saramtha pisal na czacie abyscie odeszli i zostawili go w spokoju i poprosil huba aby was zbanowal na sekunde, wiec wtedy dostales kicka.
sadzac po innych wiadomosciach na czacie, to pozostali tez ci pisali abys dal sobie spokoj, a ty nadal domagales sie dostania od saramthy beacona.
wycinek czatu: https://pastebin.com/NaKrQKn5

Mimo tego mogłem zostać na działce a hub nie powinien korzystać z komend bez podstawnie. Wyglądało to tak że gracz chciał wykopać bacona i stałem obok razem z hub po czym dostaje kicka a on mu daje, a miałem szanse. Bacon to był szczegół bardziej mnie zniechęciła reakcja hub który nic sobie nie robił z tego, że inni rzucali w moją stronę przekleństwami. Do każdego powinien mieć takie same zasady a nie że tego lubi to nie da mu mute/bana za obrazę, wulgaryzmy. Postaw się w mojej sytuacji. Jeśli chcesz mogę dać tsa, aby sytuacja się wyjaśniła.

Ps. Dobrze wiesz, że nie może dochodzić do takich sytuacji zobacz później logi :}

edit. Nie przyczepiłem tylko siedziałem na działce. Nawet tego mi nie wolno?
edit2. I chce się dowiedzieć kiedy byłem toksyczny...
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#6
Z tego co tu wyczytałem to Saramantha poprosiła was abyście nie przeszkadzali jej w evencie czy coś takiego, wy nie chcieliście się odczepić więc poprosiła Huba o zbanowanie was na sekundę czy tam kicka. Hub chciał pomóc Saramancie i was kicknął.
#7
(09-14-2017, 19:06)Rider napisał(a): Z tego co tu wyczytałem to Saramantha poprosiła was abyście nie przeszkadzali jej w evencie czy coś takiego, wy nie chcieliście się odczepić więc poprosiła Huba o zbanowanie was na sekundę czy tam kicka. Hub chciał pomóc Saramancie i was kicknął.

Nie powinno tak być
To tak jakbyś chciał kupić dobrego kompa za kilka tyś, i jakiś twój znajomy w kasie daje ci go za darmo :v jest to nie fer wobec innych..
#8
(09-14-2017, 19:06)Rider napisał(a): Z tego co tu wyczytałem to Saramantha poprosiła was abyście nie przeszkadzali jej w evencie czy coś takiego, wy nie chcieliście się odczepić więc poprosiła Huba o zbanowanie was na sekundę czy tam kicka. Hub chciał pomóc Saramancie i was kicknął.

Event się skończył (Napisałem o tym) Zostałem na działce bo mi wolno. Nie można dawać kicka za przeszkadzanie którego nie było. Po za tym jeśli miał być już kick to tylko od Cichuska jak bym mu przeszkadzał w budowie.

Ps. Dobrze wiesz, że nie powinno do tego dojść ze strony hub
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#9
Nie zmienia to faktu, że chciał jej pomóc, sam nie lubię jak ktoś mi utrudnia grę, np coś buduję a jakiś stiv mi przeszkadza, wskakuje na bloczki itp (M_A_T_I xD) To jest ten sam paragraf jak za przetrzymywanie w wymieniarce, czyli utrudnianie gry a za to jest ban.
#10
(09-14-2017, 19:10)Im Fake. napisał(a):
(09-14-2017, 19:06)Rider napisał(a): Z tego co tu wyczytałem to Saramantha poprosiła was abyście nie przeszkadzali jej w evencie czy coś takiego, wy nie chcieliście się odczepić więc poprosiła Huba o zbanowanie was na sekundę czy tam kicka. Hub chciał pomóc Saramancie i was kicknął.

Nie powinno tak być
To tak jakbyś chciał kupić dobrego kompa za kilka tyś, i jakiś twój znajomy w kasie daje ci go za darmo :v jest to nie fer wobec innych..
widocznie chciala rozwalic beacona i dac hubowi, a nie wam, dlatego prosila was (nie wiem czy to ona czy on) abyscie sie odczepili a wy tego nie zrobiliscie.
po prostu jej przeszkadzaliscie i hub mial prawo was wyrzucic, to tak jakby ktos budowal dom, a ty bys mu chodzil w miejscach gdzie on chce bloczek postawic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości