no jakim cudem no
#21
(09-13-2017, 19:06)Iam napisał(a):
Iam napisał(a):
(09-13-2017, 18:56)Cichusek napisał(a): Co ile czasu robione są te backupy? Może sytuacja wymaga, aby robić backupy częściej? Nawet jakby to miało nieco unieprzyjemnić grę na te kilka minut?
sa robione codziennie, ale usuwane sa po 2 dniach i nie mam mozliwosci aby byly usuwane po dluzszym okresie czasu, tym bardziej po 2 tygodniach.
Czym to jest spowodowane, że maksymalnie 2 dni są trzymane backupy? Brak miejsca na dyskach? Nie wiem co mogłoby być innego. Moja dociekliwość nie została zaspokojona.

juz nie badz taki ciekawski.
zgadza sie, serwery sporo miejsca zajmuja na dyskach i nie jest mi na reke przetrzymywanie backupow starszych niz 2 dni, w dodatku one nie sa robione dla takich sytuacji, tylko na wypadek roznych bledow na serwerze lub usterek maszyny na ktorej sa postawione.

byl kiedys gracz, ktory mial bardzo duzo glow i mu je kradli, zrobil sobie na dole dzialki specjalny magazyn wystawowy, a ja mu otoczylem sciany bedrockiem, bo nie tylko na powierzchni mozna zniszczyc glowe bloczkiem, ale takze pod nia.
jak ktos chce, to tez mu moge postawic pare bedrockow aby glowy byly bezpieczniejsze, ale jest to raczej malo sensowne dla 2-3 glow, w dodatku jesli sa postawione na powierzchni.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#22
(09-13-2017, 19:03)Rider napisał(a): Ja bym proponował na przyszłość nie zajmować tak dalekich działek a tym bardziej nie wystawiać główek "na pokaz" tylko je postawić sobie np w magazynie.
Ja u siebie mam na -3;1 o ile się nie mylę wystawione główki przed domek ale działka na wprost jest mojego brata więc on by mi ich nie skradł. Ale mimo wszystko po zobaczeniu tego co się stało u ciebie przeniosę swoje główki w inne miejsce, aby mi się coś takiego nie stało. Najchętniej to bym redstone zablokował ale skutkowało by to brakiem jakich kolwiek mechanizmów a na freebuildzie to nie do pomyślenia dla niektórych.

Najlepszym rozwiązaniem będzie jak cichy odda ci 4 główki wierząc, że ty sam sobie ich nie skradłeś, ale znam cię i wątpie abyś to zrobił.

po co miałbym to robić? przecież sam nie mogłem tego zrobić, bo nie potrafię bugować plotme (jakoś nigdy nie ciekawiło mnie, jak to zrobić). to po co mi główki, skoro nie mogę ich stawiać? .__.
Gram tu już kilka lat, i jestem uczciwym graczem. Nie bawi mnie okradanie innych, a tym bardziej wyłudzanie przedmiotów (jest to po prostu chamskie).
Myślę, że Cichusek ma do mnie jakieś tam zaufanie, ale jak odda mi to będą kolejne tematy "czemu jemu oddałeś a mi nie asdsad"

//edit
jakby była możliwość, to mógłbyś zwrócić mi te główki i je jakoś ładnie otoczyć bedrockiem :/

//edit2
myślę, że ten dirt (już usunięty) jest jakimś dowodem. no w końcu coś musiał wziąć złodziej, a jedyne, co mógł zabrać to głowy. w dodatku mowa tu o głowach szkieleta, nie gracza..
#23
(09-13-2017, 19:16)Cichusek napisał(a): byl kiedys gracz, ktory mial bardzo duzo glow i mu je kradli, zrobil sobie na dole dzialki specjalny magazyn wystawowy, a ja mu otoczylem sciany bedrockiem, bo nie tylko na powierzchni mozna zniszczyc glowe bloczkiem, ale takze pod nia.
jak ktos chce, to tez mu moge postawic pare bedrockow aby glowy byly bezpieczniejsze, ale jest to raczej malo sensowne dla 2-3 glow, w dodatku jesli sa postawione na powierzchni.

Obsydian też nie przepuszcza bloków, jakby co, więc można na własną rękę się zabezpieczać.

Niedostępny
#24
Od biedy można nawet tabliczki na blokach poustawiać i piston nie przesunie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#25
Pytanie zdobycie 10 czaszek jest mozliwe w jeden dzien? jeden rgacz na pvp mi sie do tego przyznal na tym serwerze jest logaczem co jest oszustwem wiec moze i na classicu dopuscil sie oszustwa
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#26
(09-13-2017, 20:15)Snaxx napisał(a): Pytanie zdobycie 10 czaszek jest mozliwe w jeden dzien? jeden rgacz na pvp mi sie do tego przyznal na tym serwerze jest logaczem co jest oszustwem wiec moze i na classicu dopuscil sie oszustwa

jest możliwe, ale szansa jest bardzo, bardzo, bardzo mała. poza tym, moja działka jest daleko, jak na nią trafił?
#27
Nie wiem wiem tylko tyle ze jest nieuczciwy i twierdzi ze kolega mu podarowal te czaszki a gdy zapytalem o nick napisal ''niewazne''
nick: kub145 chcesz to sobie go wypytaj
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#28
Możliwe 10 czaszek jednego dnia, nawet 20. Jak uzbierasz ładną sumkę np 4kk to sobie na spokojnie jednego dnia 10 czaszek czy 20 możesz kupić o ile gracze będą mieli a zwykle bywa tak, że mają conajmniej 1.
#29
(09-13-2017, 20:26)Snaxx napisał(a): Nie wiem wiem tylko tyle ze jest nieuczciwy i twierdzi ze kolega mu podarowal te czaszki a gdy zapytalem o nick napisal ''niewazne''
nick: kub145 chcesz to sobie go wypytaj

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=31427
To mogl byc on..
#30
(09-13-2017, 21:13)Invi napisał(a):
(09-13-2017, 20:26)Snaxx napisał(a): Nie wiem wiem tylko tyle ze jest nieuczciwy i twierdzi ze kolega mu podarowal te czaszki a gdy zapytalem o nick napisal ''niewazne''
nick: kub145 chcesz to sobie go wypytaj

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=31427
To mogl byc on..

mial tylko jedna glowe z tamtej skargi, nic poza tym.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości