Tchórzostwo
#1
Witam

Chcialem sie zwrocic do Cichuska z prosba o usuniecie tuneli na pvp nie wiem moze jestem jedyna osoba ktorej to przeszkadza moze nie jednak oprocz nowicjuszy i nie wiem czy moge te osoby nazwac w ogole ''graczami'' nikt z tego nie korzysta aktualnie te tunele sluza tylko do unikniecia kary za loganie a w jaki sposob? to proste osobniki typu miecz,jtdiro,sebek nie potrafia zagrac normalnie lecz od razu gdy otrzymaja obrazenia udaja sie do tuneli gdzie zaczyna sie zabawa w berka strasznie to irytuje delikwent biega od wejscia do wyjscia tak dlugo az zregeneruje mu sie hp by po ponownym otrzymaniu obrazen znow rozpoczac zabawe gdzie w takiej grze sens? dbanie o to swoje k/d to juz jakas paranoja wiekszosc nic nie umie a niewiadomo oh przepraszam wiadomo skad ma wysokie k/d

zostawiam to do dyskusji zapewne nie przejdzie bo tunelowcy sie rzuca w obronie swojego jedynego bezpiecznego miejsca procz spawnu

pozdrawiam oski632
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#2
W dodatku tunele to pogrom wszystkich graczy bez snajperki, gdyż zwyczajnie snajper ma dużo miejsca do popisu, nieograniczony zasięg, celność i blablabla. Gdyby teren był chociaż bardziej nierówny na arenach (przywrócenie starej areny #1 kosztem mixu #2 i #3).

Ogólnie jestem raczej za.

Niedostępny
#3
Ja rozumiem nowosci na mapie i inne pierdoly nie mam nic przeciwko wprowadzaniu zmian ale niech nie beda to zmiany tego typu.. to jest przesadzone
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#4
Przepraszam bardzo, ale sam z nich korzystasz razem z Croxxem i prosze mnie nie nazywac logaczem, bo jak widac nic nie udowodniles.
Jestem na nie.
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
Narzekacie na snajperki:
- tunel raj dla snajpera, gonisz go z pistolem pol mapy, wchodzi do tunelu i nie masz szans go zabic, jakkolwiek slaby to snajper

Spoko ze jest to inna droga na przejscie mapy, ale ok, pogralismy, sprawdzilismy jak sie to sprawdza i sluzy to jedynie to tego by uciec z gory przed śmiercią, dobre miejsce do kampienia

W mojej opinii powinno sie promować dynamiczną grę, walczenie o przeżycie to powinno byc zabijanie wszystkiego dookola a nie chowanie sie przed wszystkim dookoła. To jest gra ala deatchmatch, latamy po mapie i chcemy zrobic jak najwiecej zabojstw i nie dać sie zabić i przy tym powinno być sprawiedliwie dla wszystkich a nie ze w pewnych okolicznosciach nie da sie kogos zabic ;p



+żeby nie było; fajne są miejsca ala wysoki blok, gdzie musisz pomęczyć sie w odbiciu go, chronienie go jest łatwiejsze. Lubie takie miejsca jak są zbalansowane. A tunele nie są. Ktoś powie że mozna po prostu poczekac przed wyjsciem. No ale halo, mamy na serwerze grać i sie strzelać, zabijać, walczyć czy czekać na siebie minutami i robić sobie piknik w tunelach i przy wyjściach :p
¯\_(ツ)_/¯
#6
ekhem predzej drogi Croxxie oni pojda na spawn i powiedza ze nie byli podczas walki skoro nie walczymy z nimi w tunelach niz wyjda przy straznikach
taka dynamika tam panuje..
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#7
Jestem na tak
#8
na tak czesto gracze tam logaja
#9
chcecie aby zlikwidowac calkiem tunele, czy tylko niektore?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Moze nie wszystkie ale ograniczyc.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości