Kradzież przez " /p dodaj * " PUŁAPKA
#1
Tomko23
Talizman

Pisałem "/p dodaj *" , On wszystko ukradł mój skrzyni -> 65 diaxa,, 1 stak blok węgla, 30 blok lauzyreta, 9 staki żelaża, 1,5 staki złoto, 1 stak, 9 lawy, 2 staki mięso świn/krowy , skin diamentowe , siekerka diaxa. 75 skór krowy, mikstura ataku 3 min.

Co za ludzie .... Bez sensu


Załączone pliki Miniatury
       
#2
Czy masz jakieś zdjęcie jak namawia ciebie do wpisania /p dodaj * ?
Bez tego niczego mu nie udowodnimy...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
(09-09-2017, 22:43)Tails napisał(a): Czy masz jakieś zdjęcie jak namawia ciebie do wpisania /p dodaj * ?
Bez tego niczego mu nie udowodnimy...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Nie dodałem, ale pamiętam, on napisał " proszę pokaż /p dodaj * "

Niestety, wszystko ukradł :/
#4
(09-09-2017, 22:48)Tomko23 napisał(a): ale pamiętam, on napisał " proszę pokaż /p dodaj * "

Musimy mieć na to dowód. :/



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Dowód: oszust / ukradł
#6
Jeżeli chodzi o to że grzebie w tych skrzyniach... No cóż nie bez powodu pytałem się ciebie o dowód na to że chciał abyś wpisał tą komendę.

Te zdjęcia przedstawiają jak grzebie on w skrzyniach. I tyle.
Nie wiemy, czy faktycznie coś kradnie... Nie wiemy czy to twoja działka. Jednym słowem: niewystarczające. :/

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
Trzeba było go usunąć jak szperał Ci w Twoich "skarbach".
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#8
ciężko pisać i tłumaczenia... Jestem osobą niesłysząca , mam problem komunikacja i porozumiewania.
Ten nick , ukradł, czy Admin może odda mi itemy ?
Jeśli nie to od nowa wyspa i wchodzi nowy życie.
#9
do dzialki dodaje sie na wlasna odpowiedzialnosc, dodajac * po prostu dodales caly serwer do niej i gracz mogl robic wszystko.
jakbys mial jakis dowod, ze on cie okradl i kazal ci sie dodac (lub cos w tym stylu) to by zostal zbanowany, ale przedmiotow i tak bys nie odzyskal, bo nie wiadomo by bylo co ci ukradl.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości