ZombieNinja365 - oszust
#1
Witam, przeszedłem parkour u gracza o nicku ZombieNinja365 na działce o id: -21;14 , nagrodą było 64 bloki diax, musiałem wpłacić 1000$ aby w ogóle przystąpić do niego, na końcu parkoura jest tabliczka, że jak przejdziesz to pisz /msg i widziałem, że ten gracz wszedł na serwer (około godziny 19:40) napisałem mu, że przeszedłem owy parkour a on to olał, że do niego napisałem i wyszedł z serwera, tak samo pisałem mu pw jakieś 10 dni temu, on to odczytał i poprostu olał. Nie wiem co Cichy zrobisz w takiej sytuacji ale jakaś kara czy coś by się należała. Dowód: screeny.
ZombieNinja365 jak tu jesteś to odpisz, co masz do powiedzenia w tej sprawie.


Załączone pliki Miniatury
       
#2
Mógł długo nie wchodzić i zapomnieć o tabliczkach przecież... Niekoniecznie musiał Ci też wierzyć na słowo, że przeszedłeś ten parkour Smile
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
(09-05-2017, 19:01)Rzepielinka napisał(a): Mógł długo nie wchodzić i zapomnieć o tabliczkach przecież... Niekoniecznie musiał Ci też wierzyć na słowo, że przeszedłeś ten parkour Smile
Widzisz 1 screena ?

I nie obchodzi mnie, że mógł zapomnieć o tabliczkach, obietnica to obietnica, diaxy mi się należą.
#4
rzepielinka ma troche racji.
nie wstawiles screena np. o wyslaniu mu 1000$, w dodatku jezeli mu to wyslales to gracz mogl w ogole nie wiedziec, ze przechodzisz jego parkour lub chcesz to zrobic, bo mogl byc afk (chyba ze ci cos odpisal, ale tego nie widac).
skoro jest zasada, ze sethome mozna uzywac tylko na okreslonych poziomach, to mysle ze on sam powinien byc przy tym i patrzec czy jakos nie oszukujesz z ta teleportacja.

i skoro nie ma dowodu na zaplate 1k, to wyglada to po prostu na cos w stylu "przeszedlem za darmo, wisisz mi nagrode"
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Wpłaciłem mu 1k bo by nie wpuścił, tylko że screena nie zrobiłem ;/
#6
(09-05-2017, 19:09)Rider napisał(a): Wpłaciłem mu 1k bo by nie wpuścił, tylko że screena nie zrobiłem ;/

no nie wiem, moze byl afk gdy do niego pisales o nagrode, moze juz nie mial czasu, rozne sa sytuacje.
raczej w takim stanie nic z tym nie zrobie, moze jak go jeszcze spotkasz to da ci nagrode, nie wiem tego.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości