Ban za glitch'a.
#1
Exclamation 
Witam, chciałbym zgłosić niesłuszną blokadę na 10 dni za rzekomego ,,AntiKnockback'a" Podczas walki z użytkownikiem M_A_T_I zablokował mnie klocek a następnie M_A_T_I po przegranej zaczął straszyć mnie owym banem. Chciałbym również poprosić o przedłużenie mojej rangi o 10 dni, lub usunięcie blokady.
#2
Zartujesz sobie? Nie wmawiaj ze cheatow nie masz, bo uzywales jeszcze przy mnie kill aure.
Powiedz ty mi jaki blok mogl ciebie zablokowac? Zadnego bloka tam nie bylo. W tym momencie zartujesz chyba sobie z przedluzeniem blokady albo odbanowaniem...
#3
widzialem jak wielokrotnie razy M_A_T_I cheatował oraz straszy innych blokadami Terkotce nalezy sie unban bo widzialem tego glitch'a

jak by miał kill aure to by go serw wywalał idioto
#4
Kiedy ja niby wedlug ciebie cheatowalem?
Terkotka cheatowala na moich oczach. Nagranie samo z reszta mowi o cheatach. Tak sie sklada, ze za toba nie bylo zadnego bloczku.
Nagranie dla nie wierzacych: https://www.youtube.com/watch?v=Rlpsj14TGbE&spfreload=5
#5
Nie nie żartuję. Straszysz innych blokadami a sam używasz wspomagaczy. Klockiem, który mnie zablokował była podłoga.
P.S Ja nie proszę o przedłużenie blokady tylko o przedłużenie mojej rangi za, którą zapłaciłem.
#6
wy smieszni jestescie...
Powiedz ty nam: Jak podloga mogla ciebie zablokowac? Ciekawe jak. Ewidentnie tam widac antyknockbacka, nawet nie proboj sie wywiazywac. Podaj mi dowod, na ktorym widac ze niby cheatuje. Ja nie cheatuje, ale to ze ty se jakies bzdury opowiadacie ze ja niby mam cheaty to juz wasza sprawa nie moja. Radze wam lepiej nie oczerniac mnie. A przedluzanie rangi byloby nie fair wobec innych graczy. Twoja wina ze cheatowales, teraz masz stracone 10 dni rangi.
Nawet dam link do filmiku, widac dokladnie tam twoje cheaty: https://www.youtube.com/watch?v=Rlpsj14TGbE&spfreload=5
Napisalem ze dostaniesz bana, no bo cheatowales i mialem dowod tak? Zglosilem i wyszlo jak wyszlo.
A tym czasem prosilbym o sprawdzenie IP na forum terkotki oraz swinia123. Podejrzewam poprostu multikonto.
#7
Zapoznałem się z tym materiałem i gdzieś w około 2/3 sekundzie się zablokowałem. A co do twojego cheatowania to tak jak wsponiałem również jestem świadkiem twojego ,,wspomagania".
#8
Widać na na graniu antyknocka....
nie rozumiem jak miałbyś się zablokować w podłodze...
Edit: fajnie sie zablokowałeś skoro mogłeś skakać...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#9
Wielokrotnie zginąłem właśnie przez zablokowanie się w podłodze. Co do twoich podejrzeń o MK to niestety one się nie sprawdzą.
#10
(08-29-2017, 16:27)Terkotka napisał(a): Nie nie żartuję. Straszysz innych blokadami a sam używasz wspomagaczy. Klockiem, który mnie zablokował była podłoga.
P.S Ja nie proszę o przedłużenie blokady tylko o przedłużenie mojej rangi za, którą zapłaciłem.

proszę o dowody ss/nagranie
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości