Gdzie tu sprawiedliwość?
#1
Tutaj redxj1234 dostał bana (ostrzeżenie) za cheaty na 7 dni, a tu KoxDaniel na 4. Gdzie tu jest sprawiedliwość? W moim wątku spytałem czemu redxj dostał bana aż na tydzień. Cichusek napisał "to zalezy od osoby banujacej". Tutaj i tutaj Hub banował, więc czemu jeden dostał bana na tydzień, a drugi na 4 dni?
Niedostępny
#2
skrocilem mu bana
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Potwierdzam duże różnice w długości banów za ten sam czyn. Może to wynikać z roztropności banującego, natomiast...

Dlaczego skracać bana za samo posiadanie cheatów!? Przecież jak je posiada, to może ich użyć, a dopiero przyłapanie na użyciu skutkowane jest długim banem! Halo! O co tu chodzi? To temu drugiemu co ma 4 dni bana powinni wydłużyć bana do 7 dni, nie odwrotnie. Uargumentowałem to zdaniami wykrzyknikowymi powyżej.

Niedostępny
#4
(08-27-2017, 12:14)Iam napisał(a): Potwierdzam duże różnice w długości banów za ten sam czyn. Może to wynikać z roztropności banującego, natomiast...

Dlaczego skracać bana za samo posiadanie cheatów!? Przecież jak je posiada, to może ich użyć, a dopiero przyłapanie na użyciu skutkowane jest długim banem! Halo! O co tu chodzi? To temu drugiemu co ma 4 dni bana powinni wydłużyć bana do 7 dni, nie odwrotnie. Uargumentowałem to zdaniami wykrzyknikowymi powyżej.

racja. wedlug mnie cheaty to cheaty. nie powinno byc taryfy ulgowej dla tych, co nie dali sie zlapac. skoro ktos sam sie zglosil to rowniez powinien dostac na 10 dni...
#5
Ogólnie osoby które dołączyły na serwer i instant zaczęły cheatować powinni dostawać perm bana, bo oni przyszli tylko po to żeby pocheatować a po banie i tak nie wrócą chyba żeby dalej cheatować.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości