przepalanie :/
#1
od kilku dni borykam się z problemem przepalania przedmiotów. prawie ciągle jestem na surowcowej i trochę irytuje mnie, że muszę być na świecie działek, by przepalić przedmioty (wolałbym, by przepalały się one gdy jestem online).

wiem, że zostało to wyłączone ze względu na lagi, no ale jest to denerwujące :/ (rozumiem z wyłączeniem mechanizmów, gdy nie ma gracza na serwerze, ale jak jestem i wykazuję aktywność, to mechanizmy powinny działać, przynajmniej piec).

nie wiem, czy sprawa dotyczy samego pieca, czy innych tego typu przedmiotów (ale chyba wszystkich).

czy byłaby możliwość wyłączenia wyłączania mechanizmów (głównie pieców), gdy gracz jest online, ale nie ma go na świecie działek? :|
#2
to jest normalne w serwerach multiplayer, musi byc zaladowany chunk na mapie aby potwory sie spawnowaly, rosly kaktusy, pszenica, przepalaly sie itemy w piecach itp.
zawsze tak bylo, jezeli nie ma nikogo w poblizu i "nie widzi" tej czesci mapy, to chunki sa wylaczone.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(08-23-2017, 17:54)Cichusek napisał(a): to jest normalne w serwerach multiplayer, musi byc zaladowany chunk na mapie aby potwory sie spawnowaly, rosly kaktusy, pszenica, przepalaly sie itemy w piecach itp.
zawsze tak bylo, jezeli nie ma nikogo w poblizu i "nie widzi" tej czesci mapy, to chunki sa wylaczone.

nie wiedziałem :x, a da się to zmienić?
#4
Jestem za też mnie to czasami wkurza.
#5
Nie zostanie to zmienione, to klasyczny element minecrafta. Poza tym spowodowałoby to znaczne obciążenia serwera i zmniejszone TPSy i inne takie.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości