[Classic] Pytanie: Co zbudować?
#1
Gra losowa "Lucky 2" praktycznie gotowa. Niedługo otwarcie. Działka stoi na 1;100.

Co zbudować na głównej działce (0;100)? Dwie opcje:
-> Tor przeszkód: Motyw kopalniany (coś w rodzaju opuszczonej kopalnii, dungeony, bloczki pajęczyn, rozlewająca się woda, ogólnie dużo detali) wiele "przeszkadzajek", trochę parkoura, nietypowy labirynt i parę innych. Wejście za free, nagrody $ za pierwsze miejsca.
-> "Ultra Park0r": Pamiętacie może "Uber Park0r"? 9 poziomów i każdy inny i w swoim rodzaju? Teraz miałoby być poziomów więcej i jeszcze bardziej unikatowe i w swoim rodzaju. Nagrody ogromne, jak zawsze, płacenie za wstęp w zależności od wielkości nagród.

Niedostępny
  Odpowiedz
#2
To pierwsze
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Budkę z kebabem.


to pierwsze

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#4
Dodam:
-> Tor przeszkód byłby wyścigiem, gracze by się nawzajem ścigali
-> "Ultra Park0r" byłby wieloetapowy w tym sensie, że poziom trudności byłby od niskiego poziomu do trudnego i ektremalnego. /Sethome i potki speed byłyby dozwolone. Natomiast w pózniejszych etapach byłyby etapy wymagające co-opa.

Niedostępny
  Odpowiedz
#5
Tor przeszkód. Parkurów jest dużo, a to jest oryginalne
  Odpowiedz
#6
(08-22-2017, 23:15)Zgadek napisał(a): Parkurów jest dużo, a to jest oryginalne
Nie mam na myśli parkouru pokroju lewitujących bloczków, które szpecą otoczenie. Mam na myśli parkour gdzie jesteś w takiej kostce o określonym schemacie i musisz wykombinować sobie drogę (np. las, drewniana mania, pustynia).

Ale jak kto woli. Jeśli tor przeszkód to tor przeszkód. Nie zabraniam mówić swojego zdania. A mówię tak dużo o parkourze dlatego, iż mam do niego po prostu sentyment i dużo wspomnień.

Niedostępny
  Odpowiedz
#7
Chcialbym scigac sie z innymi graczami to drugie.
Pozdrawiam
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
Nic xd...
Najlepszy sposób.
  Odpowiedz
#9
(08-23-2017, 08:08)latocha2000 napisał(a): Nic xd...
Najlepszy sposób.
To tak jak zamiast wybierać między 1 a 2 to wybrać 0. >.<

Podsumowanie wyboru nastąpi dnia 26 sierpnia 2017 roku o godzinie 12:00 (wtedy wszystkie następne posty nie będą brane pod uwagę).

Niedostępny
  Odpowiedz
#10
Tor przeszkod.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości