Uciekanie od walk.
#1
Pisalem w jednej skardze o uciekaniu od walk (http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=30607).

Watek zostal zamkniety, ale Kotur nie zostal zbanowany (nie o to mi chodzi, ze nie zostal).

Prosilbym o zrobienie wiekszych banow za uciekanie od walk. To juz zaczyna innych irytowac, gdy wchodzi ktos sobie na arenke, no zada tobie heda potem pojdzie na spawn, bo sie przestraszy ze odda mu ta osoba, z ktora mial walke. Wczoraj byla taka sytuacja wlasnie z KoturKocurKot. Notorycznie uciekal od walk nawet nie dajac sie go dotknac.

Albo poprostu przywrocenie 5 sekund, ale tak, aby na tabliczki tez wlasnie nie dzialalo to 5 sekund (chyba da sie jakos edytowac ten plugin na 5 sekund).

My ogolem mamy juz dosc osob na serwerze, co uciekaja od walk. Bany na 1-2 dni nic nie daja, wiec proponuje zwiekszenie do 3-4 dni, oraz ban za 2 logniecia (kiedys bylo za czasow hayera, ale teraz 2 to prawie za malo).

Albo poprostu dodac (wiem proponowalem juz to), ze np. jak kogos zaatakuje to jest sie w walce i musimy na arence odczekac 10 sekund, aby pojsc na spawn. Jezeli ktos np. by wyszedl z serwera to by byla kara pieniezna 50$ albo utrata 5 lvli. To samo by bylo z uzyciem spawn.

Naprawde, my juz mamy dosc tego, jak taki ktos idzie sobie na /spawn jak jest w walce i przy tym zachowuja te itemy, ktore kupili.
#2
Jestem za. Między innymi dlatego już aktywnie nie gram na pistoletach. Same TCHÓRZE, którzy tylko panikują i sikają pod siebie, jak akurat ktoś ma w nich wymierzyć tą snajpą czy inną rzeczą. To jest zwyczajnie ŻAŁOSNE.

Jeśli ma być ta najprostsza opcja antylogania (5 sekund czekania na /spawn) to już trzeba się z tym pogodzić, że byłoby 5 sekund czekania na wejście na arenę. Chcesz mieć instateleport ale z loganiem czy czekanie na teleport ale mniej logaczy?

Co do banów za loganie to powinny być one o wiele SUROWSZE. Piszę capslockiem, gdyż jestem zwyczajnie wściekły na sytuację. Loganie powinno być karane tak samo jak cheaty. To tylko moja opinia.

Wątpię, aby Cichusek miał czas cackać się z "karami" za loganie. Nie zapominaj, że może wyrzucić Cię antycheat, bo za szybko klikasz, możesz dostać laga i Cię kicknie. Można wszystko wyreżyserować i wymyślić. To też trzeba przewidzieć.

Niedostępny
#3
(08-22-2017, 17:03)Iam napisał(a): Nie zapominaj, że może wyrzucić Cię antycheat, bo za szybko klikasz, możesz dostać laga i Cię kicknie. Można wszystko wyreżyserować i wymyślić. To też trzeba przewidzieć.
Wiekszosc uciekinierow uzywa snajperek, wiec jak ma za antycheata ich wywalic? Tongue
Wymyslanie wymyslaniem... Ten co uciekl moze tez wymyslac ze go wywali antycheat a tak naprawde w Tabie jest pierwszy (oprocz swojego nicku jak ktos wciaz na 1.7.10).
#4
jesli ktos napisze na forum, ze akurat wtedy ac go wywalil, to cichusek sprawdzi logi, a jesli okaze sie, ze klamie to dostanie bana na dluzej.

jestem za.
#5
Sam Cichy pisal ze po zrobieniu dzialek na wolnosci to zabierze sie za loganie na pvp z pistoletami, mysle ze bedzie to cos w stylu 5 sek.
Pozdrawiam
Niedostępny
#6
(08-25-2017, 15:46)miecz19 napisał(a): Sam Cichy pisal ze po zrobieniu dzialek na wolnosci to zabierze sie za loganie na pvp z pistoletami, mysle ze bedzie to cos w stylu 5 sek.
Prosilibysmy nawet o 5 sekund, tylko zeby nie bylo na tabliczki z warpami.
#7
Odswiezam...
#8
To jest naprawde (przepraszam za wyrazenie) k*rwa smieszne. Na tym serwerze nie da sie teraz normalnie grac bo wszyscy logaja i sobie nic z tego nie robia... To jest perfidne do tego stopnia ze jak ta osoba (patrz miecz19,KoxDaniel_1377 i wiele innych) zauwazy ze ktos kto nagyrwa wbija na serwer to po prostu wychodzi a w wolnych chwilach loga jak nieopamietana. To nic nie daje ze sa za to kary, ludzie doskonale wiedza o konsekwencjach a nie sa pociagane do odpowiedzialnosci bo osob nagrywajacych jest garstka i kazdy je oczywiscie zna.
I pytanie czy bedzie cos z tym zrobione. Gdzies kiedys w ktoryms watku Cichy pisał ze bedzie cos robione, czy to byly tylko słowa rzucone na wiatr
¯\_(ツ)_/¯
#9
(08-31-2017, 11:55)Croxx napisał(a): To jest naprawde (przepraszam za wyrazenie) k*rwa smieszne. Na tym serwerze nie da sie teraz normalnie grac bo wszyscy logaja i sobie nic z tego nie robia... To jest perfidne do tego stopnia ze jak ta osoba (patrz miecz19,KoxDaniel_1377 i wiele innych) zauwazy ze ktos kto nagyrwa wbija na serwer to po prostu wychodzi a w wolnych chwilach loga jak nieopamietana. To nic nie daje ze sa za to kary, ludzie doskonale wiedza o konsekwencjach a nie sa pociagane do odpowiedzialnosci bo osob nagrywajacych jest garstka i kazdy je oczywiscie zna.
I pytanie czy bedzie cos z tym zrobione. Gdzies kiedys w ktoryms watku Cichy pisał ze bedzie cos robione, czy to byly tylko słowa rzucone na wiatr

Cichusek pisał, że stara się zrobić plugin na "antyloga"
moja propozycja jest taka, żeby osoba, która się wyloguje podczas walki (10 sekund od otrzymania obrażenia), ginęła, dostawała automatycznego bana na godzinkę (tutaj system się raczej nie pomyli, nie będzie niepoprawnych kar), a zabójca otrzymał poziom i 10$
#10
pisal, tylko kiedy to bylo, a zadnej odpowiedzi: tak dzialamy; nie nie da sie; moze sie uda, to skomplikowane
zeby bylo wiadomo czy warto wgl jeszcze tu grac z nadzieja ze sie cos zmieni czy juz sobie odpuscic
¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości