Kopia :p
#1
Mój nick: Zakopanu_TrupXD
Nick oskarżonego: Browser
Opis sytuacji: Skopiował moją działkę, którą zbudowałem już dobre 3 miesiące temu. (id mojej działki: -16;-2 id działki browsera: -15;-2 (w obu przypadkach id są z minusem przy obu koordynatach)). W dodatku niecały tydzień temu rozmawiałem z nim na ten temat i powiedział, że już kopiował nie będzie. W tym samym dniu na krzaczkach przed domkiem postawiłem 6 beaconów, a gdy dziś wszedłem na serwer, zobaczyłem jego działkę i zamiast beaconów na krzaczkach z racji, że zapewne ich nie miał to postawił bloki emeraldu.
Dowód/screen:

Jeszcze kilka screenów :p


Załączone pliki Miniatury
                               
#2
Ciesz sie ze komus podoba sie twoja dzialka a nie od razu go zgłaszaj konfidencie
#3
https://youtu.be/Lmm0M6I2JhI
#4
owszem inspirowałem się tamt, jednak jest zupełnie inna, kształt jest tylko taki sam a proporcje inne. badum tss

a tak po 2 to ciesze się, że komuś się podoba to co zbudowałem jednak nie podoba mi się, to że ktoś tak o kopiuje sobie moje dzieło
#5
dużo osób ma taką ville jak ty bo jest z neta to nie jest kopia
#6
mówię po raz 2
to nie jest z neta

tylko inspirowałem się tamtą a proporcje i wykończenie są moje
#7
Hmmm ta skarga jest bezsensowna zawsze można było kopiować budowle innych.
#8
(08-22-2017, 11:33)coldzera napisał(a): Hmmm ta skarga jest bezsensowna zawsze można było kopiować budowle innych.
Nie zawsze. Jeśli się dobrze udowodniło, że budowla jest skopiowana, wtedy oskarżony mógł dostać bana.

Niedostępny
#9
widać, że nie czytało się regulaminu coldzera Wink
#10
(08-22-2017, 12:03)Zakopanu_TrupXD napisał(a): widać, że nie czytało się regulaminu coldzera Wink
Jakiego regulaminu?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości