Cheaty/Multikonto/Loganie.
#1
Nick: M_A_T_I
Nick Oskarżonego: KoturKocurKot
Powód: Notoryczne uciekanie od walk (nawet jak sie go nie walnie to od razu ucieka jakby cos mial)...
Dowód:
*Prosilbym o zwiekszone kary za uciekanie od walk, bo to juz zaczyna niektorych wkurzac, gdy pewna osoba ucieka od walk juz z 20 raz (w tym przypadku tak bylo, tylko zawolano mnie w zlym momencie abym nagrywal). Albo przywrocic poprostu ten limit 5 sekund, ale tak aby na tabliczki nie bylo tych 5 sekund tylko. Prosimy o zwiekszenie albo tych kar za uciekanie od walk, albo przywrocenie 5 sekund.

Nick Oskarżonego: FilipPLtzs
Powód: No naprawde? AntyKnockBack + Speedhack... To juz zaczyna byc tez wnerwiajace, jak wchodzi taki cheater i ci gre niszczy...
Dowód:

Nick Oskarżonego: _Mleczko_, Mleczko_XD
Powód: Mozliwe multikonto.
Dowód: Niepotrzebny.
#2
Za zwiekszeniem kary ale z tego pamietam cichy juz mowil o tych 5 sekundach da sie to jedynie ustawic tak ze przy wejsciu rowniez bedzie oczekiwanie
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#3
(08-21-2017, 20:52)Snaxx napisał(a): Za zwiekszeniem kary ale z tego pamietam cichy juz mowil o tych 5 sekundach da sie to jedynie ustawic tak ze przy wejsciu rowniez bedzie oczekiwanie
No cóż, coś za coś, jak trzeba to trzeba.

A kiedy będzie ten antylog w końcu? ;d

Niedostępny
#4
(08-21-2017, 20:50)M_A_T_I napisał(a): *Prosilbym o zwiekszone kary za uciekanie od walk, bo to juz zaczyna niektorych wkurzac, gdy pewna osoba ucieka od walk juz z 20 raz (w tym przypadku tak bylo, tylko zawolano mnie w zlym momencie abym nagrywal). Albo przywrocic poprostu ten limit 5 sekund, ale tak aby na tabliczki nie bylo tych 5 sekund tylko. Prosimy o zwiekszenie albo tych kar za uciekanie od walk, albo przywrocenie 5 sekund.

Zaaa, nawet permy jak ktoś będzie miał dużo banów.
Niedostępny
#5
Dzieki JT ^_^
#6
zbanowani, mleczka to nie mk
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości