Odzyskanie straconego poziomu.
#1
Hej, chcialbym odzyskac swój stracony level z konta xNEYMAR. Stracilem go już dawno i nie mam żadnych dowodów.
Dlaczego dopiero teraz tu jestem?
Kiedy stracilem ten level nie wiedzialem nawet ze jest to możliwe ponieważ nie miałem wtedy jeszcze forum Cry
I jeszcze jedna wazna rzecz do wlasciciela, prosił bym by ten level został przekazany na konto MaVeter, wyjasnienia <------------ http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid220176

#2
szukalem w swoich zapiskach i znalazlem tylko z 10 czerwca tego roku jak miales 63 poziom.
mam tez plik z grudnia 2016 i tam ciebie nie odnajduje.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
No niestety, moze zrobimy tak, jak znajde dowod z moim levelem to odzyskam go?

#4
Tak da się zrobić, ale jeśli nie będzie na nim liczby śmierci to cichusek ustawi tyle zgonów, ile zabójstw
#5
Przeszukałem polowe skarg na pvp z pisto, i to jeszcze na tele. Narazie mam to...


Załączone pliki Miniatury
   

#6
(08-20-2017, 09:36)MaVeter napisał(a): Przeszukałem polowe skarg na pvp z pisto, i to jeszcze na tele. Narazie mam to...

Ale jak nie znajdziesz ss'a z iloscia zginiec to niestety Cichy ustawi ci taka sama ilosc zabojstw i zginiec.
Pozdrawiam
Niedostępny
#7
Ehh a gdzie ja to znajdę...

#8
Odswiezam i prosze o dodanie mojego level ss z nim u góry Smile

#9
(08-20-2017, 20:43)MaVeter napisał(a): Odswiezam i prosze o dodanie mojego level ss z nim u góry Smile

do aktualnych statystyk dodalem tamte ze screena (lacznie z iloscia smierci)
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości