Obrobiona Mapa PvP
#11
nie wprowadze osobnej mapy, napisalem to w poprzednim temacie (nie wiem po co az 3 zakladasz):


(08-17-2017, 19:32)Cichusek napisał(a): preferuje gline, wedlug mnie lepiej wyglada pvp na prostych mapach, a nie na skomplikowanej teksturce, w ktorej zamiast widziec przeciwnika patrzysz na jakies bloki.
to wlasnie gracz powinien przyciagac uwage, a nie liscie, cegly itp.
dlatego w duzej ilosci gier fps lepiej grac na mapie o prostym wygladzie, bo wiecej zobaczy sie skilla, a nie "dobrego" oka, ktore w grach jest raczej na drugim od jakiejs tam zrecznosci i szybkiej reakcji.

co do mapy, to wydaje mi sie dosyc mala, jeden zamek, wiezyczka i jakis dom/fort.
dookola jest pelno gor, po ktorych ciezko sie biega, wiec zapewne gracze w ogole tam nie beda wchodzic.

juz pisalem kiedys, ze wole na serwerze jedna mape niz kilka, a ta aktualna wydaje mi sie, ze wciaz jest bardzo ladna i fajna.
ostatnio na niej doszedl jeden mostek z dwoch budynkow, bylo tez kilka estetycznych poprawek (latarnie, dym z kominow itp).

wole abys sobie wymyslil (juz o tym kiedys pisalem) miejsce w murze aktualnej areny, gdzie by mozna wyburzyc kawalek tej sciany i dostawic taka dobudowke, wtedy arena troche sie powiekszy i rownoczesnie pojawi sie kolejny maly kacik/dzielnica z czyms innym.
tak samo jak teraz jest dzielnica blokow polaczona z domkami, to obok znajduje sie dzielnica samych mini domkow z farmami.
pomysl po prostu gdzie by mozna wsadzic kolejna (moze troche mniejsza) dzielnice, zbuduj cos co by pasowalo wygladem do aktualnej areny i jak bedzie to pasowalo, to dokleje to do aktualnej areny.
(ale nie rob duzego terenu, bo aktualna arena jest juz bardzo duza, raczej to ma byc jakis "akcent" jak 3 kolejne budynki, wiezowce czy moze jakies lotnisko, fort..).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości