Mute za wyraz
#1
Exclamation 
Dzień dobry.
Chciałbym zgłosić że dostałem muta na 10 minut za powiedzenie wyrazu "podsłuchuje" można by było to naprawić??
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#2
podsłuchuje
#3
Niestety filtr jest tak popsuty, że wykryje wulgaryzm w słowie "podsłuchuje", "abstrachuje", "uruchamiać" i "coś Ci powiem". Cichusek, gdyby miał choć odrobinę empatii, pozbyłby się filtru. Nie dyktuję, nie zastraszam, piszę zdanie dlatego, żeby nie było potem problemów.

Niedostępny
#4
ale chyba można dodać niektóre słowa, żeby ich nie blokowało. można dodać te najczęstsze..
#5
I tak ten filtr jest do kitu, jak się nie upilnujesz to łatwo mute można dostać, ja jestem za wywaleniem tego filtru i zrobieniem tak jak jest na innych serwerach, że jak się wpisuje coś brzydkiego to zamiast tego wyskakuje jakiś znaczek np "Smile" i nie dostajesz mute
#6
nie można normalnego pluginu z normalnym konfigiem ?
Niedostępny
#7
(08-16-2017, 11:29)Rider napisał(a): I tak ten filtr jest do kitu, jak się nie upilnujesz to łatwo mute można dostać, ja jestem za wywaleniem tego filtru i zrobieniem tak jak jest na innych serwerach, że jak się wpisuje coś brzydkiego to zamiast tego wyskakuje jakiś znaczek np "Smile"
Albo zastapienie innym wyrazem.
Byl juz watek o tych zamianach wyrazow. Ja mam propozycje, aby poprostu blokowalo wiadomosci z przeklenstwem/reklama tak, ze np. ktos pisze Ale fajnie, platforma to zamiast mute wiadomosc zostanie zablokowana i napisane "Twoja wiadomosc jest zakazana!" czy cos w tym stylu. Ale watpie aby takie cos bylo dodane.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości