Coś mi się tu nie podoba
#51
Pomocnik by musial dobrze sie znac na cheatach bo taki cheater to poprostu ukryje i bedzie "czysty".
Pozdrawiam
Niedostępny
#52
Kompletnie zboczyliście z tematu: W temacie chodziło o niewysłuchanie wypowiedzi Mateuu oraz o to, dlaczego M_A_T_I nie dostał bana za cheaty pomimo widocznych cheatów. Nie o to, żeby sprawdzać cheaterów na skypie czy innych.

Niedostępny
#53
Ale wy nie rozumiecie, ze ja nie mam cheatow. Akcja z czerwca jest przedawniona + dostalem wtedy tego bana, a teraz ta akcja z piatku to tylko lag. Ale widocznie wy sie nie znacie i napiszecie sobie "aaa mati cheater aaa uwaga bana mu". Ja jeszcze mam screeny tej twojej dzialki na creative mateuu, ktorej juz nie ma.
#54
(08-14-2017, 19:02)M_A_T_I napisał(a): Ale wy nie rozumiecie, ze ja nie mam cheatow. Akcja z czerwca jest przedawniona + dostalem wtedy tego bana, a teraz ta akcja z piatku to tylko lag. Ale widocznie wy sie nie znacie i napiszecie sobie "aaa mati cheater aaa uwaga bana mu". Ja jeszcze mam screeny tej twojej dzialki na creative mateuu, ktorej juz nie ma.

Drogi kolego, coś kręcisz :))

(08-13-2017, 20:49)M_A_T_I napisał(a): Lagi byly przy tamtej sytuacji, a tutaj jest inna sytuacja.
Poprostu nie mam zadnej kill aury i tyle. Gdybym mial, to bym nie zdedal sam. Nie posiadam zadnych cheatow. To tyle co mam do powiedzenia, nie chce sie znowu z wami klocic (chociaz i tak bedzie za 4 dni).

A jak zabijesz kogoś i cię nie złapią np. w ciągu 3 miesięcy to potem nie idziesz do więzienia? Idziesz. Tu jest podobnie bo każdy tam widzi cheaty oprócz cichego i ciebie ale nie dostałeś bana bo kłamałeś i zmyślałeś cichemu a on ci uwierzył.
A co moja działka ma do tego?
No bana tobie no bo je masz. Nie rozumiem dlaczego cały czas kłamiesz i zmyślasz.
#55
Ze niby ja klamie? To ty klamiesz.
Nie wmawiaj nam nawet, ze go oszukales, bo na chacie nawet kod napisales, ktory i tak byl falszywy. Wiec nie rozumiem, po co mi piszesz ze "niby" klamie a sam klamiesz? Fakt, byl ten event i mielismy 50% zysku, ale to byl event. A ty perfidnie dynvmo okradles.
Ja nic nie zmyslam. Wiecie co? Teraz tak na to patrzac to wszyscy sa falszywi. Nic wam nie robie a wy i tak macie cos do mnie. Co? Ze lagi mam? Bo przez lagi mam miec perma? Dajcie sobie juz spokoj.
#56
(08-14-2017, 19:19)M_A_T_I napisał(a): Ze niby ja klamie? To ty klamiesz.
Nie wmawiaj nam nawet, ze go oszukales, bo na chacie nawet kod napisales, ktory i tak byl falszywy. Wiec nie rozumiem, po co mi piszesz ze "niby" klamie a sam klamiesz? Fakt, byl ten event i mielismy 50% zysku, ale to byl event. A ty perfidnie dynvmo okradles.
Ja nic nie zmyslam. Wiecie co? Teraz tak na to patrzac to wszyscy sa falszywi. Nic wam nie robie a wy i tak macie cos do mnie. Co? Ze lagi mam? Bo przez lagi mam miec perma? Dajcie sobie juz spokoj.


1. Ty kłamiesz, wczoraj mówiłeś że to skill a dzień później że to lag?

2. Nie zmieniaj tematu. gdybyś miał dowody to byś dawno zrobił wątek, ty lub dymvo.

3.Nie w ogóle nie zmyślasz, wczoraj miałeś skilla a dzisiaj laga, dziwne co nie? :)) Skończ z tym "omgyy czemu mam mieć perma za lagi lub skila odfalcie zje odemnie" - zawsze tak zmieniasz temat jak już ci coś udowodnimy, ewidentnie widać twoje cheaty, przyznał byś się w końcu ale przecież się nie przyznasz bo "czemu mam sje przyznawać do czegoś czego nie zrobiłem?!!1" ale mi się karzesz przyznać, ale różnica jest taka że nikogo nie oszukałem a ty masz cheaty.
#57
(08-13-2017, 20:21)Cichusek napisał(a): nawet go jakos bardziej od innych nie lubie, jest po prostu zwyklym graczem i przynajmniej potrafi sie zachowywac, a nie obrazac innych (no chyba, ze puszcza mu nerwy i sie broni).

mysle, ze niepotrzebnie ciagniesz ten temat, dowody na cheaty sa za slabe, a tamci sie zle zachowywali wiec zostali ukarani.

Jakoś? Co można mieć w ten sposób na myśli? Że Cichusek lubi wszystkich tak samo (w sensie, że to jest pewne) czy to, że Cichusek stara się nie lubić M_A_T_I'ego bardziej od reszty? Różnie to można zinterpretować.
Zgodzę się w Cichuskiem z tym, iż M_A_T_I jest w porządku graczem: do czasu, gdy nie wchodzi się z nim w dyskusję na temat jego rzekomych cheatów. Przecież to widać, jak systematycznie on zmienia wersję wydarzeń. Kto zazwyczaj zmienia wersję wydarzeń? Przestępcy. Oni zmieniają wersję wydarzeń. Sugestie zostawiam wam.

Potrzebnie ciągnę ten temat. Chcę dowieść słuszności i skuteczności faktów i prawdy nad systematycznym uciszaniem sprawy i zamiataniem jej pod dywan. Odkopałem filmu Mateuu i go uważnie przejrzałem, jak widać z resztą w moim nowszym linku. Wszystko widać. Nie ma tu nic do ukrycia. Jak to mówią: lepsza mądra dyktatura, niż głupia demokracja. Ale co jest lepsze, jeśli dyktatura nie wydaje się być mądra, przynajmniej w tej jednej kwestii? Zazwyczaj wtedy dyktatura jest obalana przez demokrację. Tutaj oczywiście nikt nie przyjdzie pod Cichuska adres 100 czy 200 osób z serwera i nie narobi zamętu, ale to może odbić się negatywnie na zarobkach, jeśli gracze rozgłoszą to, iż admini są kiepcy i nie widzą cheatów. Tak będzie, jeśli nie będą w dalszym kroku postępowane jakiekolwiek środki czy chociażby uwagi. To nie groźba: To przewidywania.

Niedostępny
#58
(08-14-2017, 19:19)M_A_T_I napisał(a): Ja nic nie zmyslam. Wiecie co? Teraz tak na to patrzac to wszyscy sa falszywi. Nic wam nie robie a wy i tak macie cos do mnie. Co? Ze lagi mam? Bo przez lagi mam miec perma? Dajcie sobie juz spokoj.
Jako obiektywny człowiek wytknę Ci parę błędów w myśleniu.
Zmienianie wersji wydarzeń to już jest zmyślanie. Jeśli wszyscy są fałszywi to czemu zadajesz się w ogóle w dyskusję? Robisz: Poziom hipokryzji, jak widzę, jest dosyć wysoki, ja mam do Ciebie tylko o to pretensję, że nie umiesz się przed wszystkimi przyznać. Przeinaczasz "lagi" dla własnych korzyści. To ja też może zainstaluję huzunkę czy inne coś, bo akurat jestem na działce i mam kiepski net, więc wszystko będzie mi sprzyjać. Nie dam Ci spokoju.

Jak za prawie każdym razem: moim celem nie jest zniszczenie Ciebie, moim celem jest tylko wytknięcie błędów i przyznanie się z Twojej strony o popełnionych błędach. Nikt mnie nie przekupił, nikogo nie wspieram, nie bronię, nieważne jakby to brzmiało. Nikomu się nie podlizuję. Wyrażam własne opinie na tematy.

Niedostępny
#59
(08-14-2017, 17:45)Rumbur napisał(a): Na takie sprawdzanie trzeba miec czas i administracji wiecej bo jak gracz ma dobrze schowane to moze to trwac pol godziny.

Chowanie w folderach nic nie da, wystarczy wpisać w wyszukiwarce na komputerze (czy jak to tam sie pisze) przykładową nazwe: Huzuni i wyskakują pliki i inne powiazane rzeczy.

#60
(08-14-2017, 19:41)Kimi_Kimi napisał(a):
(08-14-2017, 17:45)Rumbur napisał(a): Na takie sprawdzanie trzeba miec czas i administracji wiecej bo jak gracz ma dobrze schowane to moze to trwac pol godziny.

Chowanie w folderach nic nie da, wystarczy wpisać w wyszukiwarce na komputerze (czy jak to tam sie pisze) przykładową nazwe: Huzuni i wyskakują pliki i inne powiazane rzeczy.

Skończcie z tą zmianą tematu jak już iam

(08-14-2017, 18:21)Iam napisał(a): Kompletnie zboczyliście z tematu: W temacie chodziło o niewysłuchanie wypowiedzi Mateuu oraz o to, dlaczego M_A_T_I nie dostał bana za cheaty pomimo widocznych cheatów. Nie o to, żeby sprawdzać cheaterów na skypie czy innych.

Jak macie taki pomysł to zróbcie nowy wątek a nie zaśmiecacie ten.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości