Coś mi się tu nie podoba
#41
Mati gdzie ci pisałem że oszukałem dymvo? Pokaż screeny bo nie rozumiem, pisaliśmy tylko o tym ze kto 1 prześle jakiś hajs dostaje 2x więcej i ja ci dawałem 1$ a inni więcej i dzieliliśmy się zyskiem po połowie, nic o tej kopiarce ci nie pisałem chyba że ty wiesz lepiej, jak wiesz lepiej to czekam na screeny. Po 2 gdybym go oszukał na pewno by zrobił watek coś w stylu "OMG NIE UFAJCIE MATEŁUUU!!1!1!1one!111"
#42
(08-14-2017, 17:22)Lutynka napisał(a): Mati gdzie ci pisałem że oszukałem dymvo? Pokaż screeny bo nie rozumiem, pisaliśmy tylko o tym ze kto 1 prześle jakiś hajs dostaje 2x więcej i ja ci dawałem 1$ a inni więcej i dzieliliśmy się zyskiem po połowie, nic o tej kopiarce ci nie pisałem chyba że ty wiesz lepiej, jak wiesz lepiej to czekam na screeny. Po 2 gdybym go oszukał na pewno by zrobił watek coś w stylu "OMG NIE UFAJCIE MATEŁUUU!!1!1!1one!111"

Póki co to ty jako jedyny robiłeś akcje typu "Ooo MATI hax hax cheater baan cichy nie sprawiedliwie banujee oo".
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#43
(08-14-2017, 17:29)Viro napisał(a):
(08-14-2017, 17:22)Lutynka napisał(a): Mati gdzie ci pisałem że oszukałem dymvo? Pokaż screeny bo nie rozumiem, pisaliśmy tylko o tym ze kto 1 prześle jakiś hajs dostaje 2x więcej i ja ci dawałem 1$ a inni więcej i dzieliliśmy się zyskiem po połowie, nic o tej kopiarce ci nie pisałem chyba że ty wiesz lepiej, jak wiesz lepiej to czekam na screeny. Po 2 gdybym go oszukał na pewno by zrobił watek coś w stylu "OMG NIE UFAJCIE MATEŁUUU!!1!1!1one!111"

Póki co to ty jako jedyny robiłeś akcje typu "Ooo MATI hax hax cheater baan cichy nie sprawiedliwie banujee oo".

Kim ty w ogóle jesteś? Kolejna przekupa matiego? Różnica pomiędzy tym jest taka że on ma haxy tylko nie widzi ich cichy i mati, a i przekupy matiego. a problem z tym że "oszukałem" dymvo jest taki że nie ma nawet żadnego dowodu, jakby mieli to dawno by je dali bo ich znam.
#44
są inne programy nie tylko skype

co do prywatnych wiadomosci to gracz ma problem może przeciesz sobie schować do folderu a tak to można sprawdzić na spokojnie
Niedostępny
#45
(08-14-2017, 17:40)BKPL BrunoKastner napisał(a): są inne programy nie tylko skype

co do prywatnych wiadomosci to gracz ma problem może przeciesz sobie schować do folderu a tak to można sprawdzić na spokojnie

hmm kojarzę coś takiego...
myślę że ten sposób sprawdzania tez byłby dobry.....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#46
(08-14-2017, 17:43)Kaukazu napisał(a):
(08-14-2017, 17:40)BKPL BrunoKastner napisał(a): są inne programy nie tylko skype

co do prywatnych wiadomosci to gracz ma problem może przeciesz sobie schować do folderu a tak to można sprawdzić na spokojnie

hmm kojarzę coś takiego...
myślę że ten sposób sprawdzania tez byłby dobry.....

No... ale do tego potrzeba nowych adminow, moderatorow czy helerow.
Pozdrawiam
Niedostępny
#47
Na takie sprawdzanie trzeba miec czas i administracji wiecej bo jak gracz ma dobrze schowane to moze to trwac pol godziny.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#48
(08-14-2017, 17:45)miecz19 napisał(a):
(08-14-2017, 17:43)Kaukazu napisał(a):
(08-14-2017, 17:40)BKPL BrunoKastner napisał(a): są inne programy nie tylko skype

co do prywatnych wiadomosci to gracz ma problem może przeciesz sobie schować do folderu a tak to można sprawdzić na spokojnie

hmm kojarzę coś takiego...
myślę że ten sposób sprawdzania tez byłby dobry.....

No... ale do tego potrzeba nowych adminow, moderatorow czy helerow.

po co ? jest hub lub cichy nie (chyba że stir się dołączy na chwile) ? mogą sobie przeciesz wyłączyć mikro (lub wyrzucić go przez okno xD)

(08-14-2017, 17:45)Rumbur napisał(a): Na takie sprawdzanie trzeba miec czas i administracji wiecej bo jak gracz ma dobrze schowane to moze to trwac pol godziny.

można znaleść w wyszukiwaniu i wpisać tam (nazwę) nie ?
Niedostępny
#49
To nie takie proste jak ci sie wydaje.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#50
(08-14-2017, 18:12)Rumbur napisał(a): To nie takie proste jak ci sie wydaje.

to jeżeli nie jest to takie proste to sam to zrobię i będę wysyłał ss'y
rumbur to jest bardzo proste ;/
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości