...
#1
Witam piszę w imieniu mateuu który dostał bana na forum
"No witam jak zawsze musiałem dostać bana za napisanie prawdy (((: i oczywiście z całej naszej 3 ja musiałem dostać najdłuższego bana mimo że nie uważam że zasłużyłem na 5 dniowego bana. Dlaczego tak uważam? Asasin cały czas przeklinał na matiego i tworzył on jakieś konta dziwne (ja ich nie robiłem) a mimo tego mi się oberwało najbardziej BO TAK. Po za tym jeżeli to co ja pisałem, czyli pisanie że ktoś cheatuje to nękanie to np. Dymvo (czy jak to się pisze) powinien mieć też bana bo pisze że jestem oszustwem mimo że nim nie jestem ale ja nie płacze do ciebie drogi Cichusku na pw że mnie ktoś "nęka" bo nie mam odwagi napisać wątku na forum. Wracając do mojego "nękania" to pisanie że ktoś ma cheaty to nękanie? To wyrażenie mojej opinii ale już wiele razy się przekonałem ze wyrażenie tutaj własnej opinii = ban. Podejście administracji tutaj do problemów jest naprawdę 10/10 bo co z tego że ktoś miał 4 razy udowodnione cheaty ale nie damy mu perma bo zglasza cheaterow a nam się nie chce tego ogarniać więc nie nie możemy dać mu bana ale "o ktoś wyraża swoje zdanie, ban." Takie podejście jest tutaj na porządku dziennym. Wiele można było się przekonać że banowanie tu jest niesprawiedliwe. Dodam że było by miło gdybym jednak miał bana np. 3 dniowego jak cred bo jednak uważam że jego zachowanie było gorsze bo tworzyl różne konta przeklinał itp. ale o tym już pisalem. A i dodam że ja bym przemyślał sprawę z matim bo raz pisze że nigdy nie cheatowaly raz że od niedawna (czyli moja skarga to były cheaty) albo od tego roku. A prawda jest taka że pisze że nigdy nie cheatowal a chwalił się hubowi, mi lub tailsowi cheatami i pewnie innym osobom też no ale jak pisalem on nie dostanie perma bo zglasza haxow (super podejście cichy). To tyle co chciał bym powiedzieć, może mi skrocisz cichy bana ale w to wątpię bo przecież ja jestem ten zły (((: a i polecam zapoznać się DOKŁADNIE z pojęciem nękanie."
#2
Tails miał racje... Mateuu to Mateuu i to się nigdy nie zmieni nawet po banie.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#3
(08-13-2017, 18:51)Viro napisał(a): Tails miał racje... Mateuu to Mateuu i to się nigdy nie zmieni nawet po banie.

"Przepraszam w czym ja mam się zmieniać? Może to ja mam haxy i je powinienem odinstalować? Prosiłbym abyś tu nic nie pisał bo ta sprawa nawet ciebie nie dotyczy."
#4
Zgodzę się: Bany powinny być nałożone odwrotnie. Creed na pięć dni, Mateuu na trzy. Dlaczego?
To wszystko wynika z faktu, iż Mateuu jedynie dokuczał M_A_T_I'emu, w przeciwieństwie do Creeda nie przeklinał, a w dodatku sam Creed nie był zezłoszczony (jak Mateuu) tym, że M_A_T_I podobno kilka razy miał cheaty - Creed miał z tego bekę, cisnął po nim na poziomie stereotypowego dresa z powybijanymi zębami, który trzyma butelkę wódki.
Mateuu jedynie dokuczał: To wszystko.
Jestem za skróceniem bana do 3 dni.

Niedostępny
#5
(08-13-2017, 18:55)Iam napisał(a): Zgodzę się: Bany powinny być nałożone odwrotnie. Creed na pięć dni, Mateuu na trzy. Dlaczego?
To wszystko wynika z faktu, iż Mateuu jedynie dokuczał M_A_T_I'emu, w przeciwieństwie do Creeda nie przeklinał, a w dodatku sam Creed nie był zezłoszczony (jak Mateuu) tym, że M_A_T_I podobno kilka razy miał cheaty - Creed miał z tego bekę, cisnął po nim na poziomie stereotypowego dresa z powybijanymi zębami, który trzyma butelkę wódki.
Mateuu jedynie dokuczał: To wszystko.
Jestem za skróceniem bana do 3 dni.

"W dodatku to chyba on tworzył te konta, bo jak ja i nie tails to kto?"
#6
A tak swoją drogą właśnie się zastanawiam czemu bany są takie krótkie. Czemu ja się zgadzałem na krótsze bany to nie wiem. Dłuższe bany więcej wcisną do głowy, niż krótkie.

<<Post nabity, w razie potrzeby można skasować>>

Niedostępny
#7
"W dodatku to chyba on tworzył te konta, bo jak ja i nie tails to kto?"
[/quote]

Chyba? Czyli nie wiesz dokładnie czy to on czy nie, podczas gdy w pierwszej wypowiedzi powiedziałeś "Asasin cały czas przeklinał na matiego i tworzył on jakieś konta dziwne".

<<Post nabity, w razie potrzeby można skasować>>
Skopiuje bo mam wrażenie że nabijam :C
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#8
(08-13-2017, 18:57)Viro napisał(a): "W dodatku to chyba on tworzył te konta, bo jak ja i nie tails to kto?"
[/ quote]

Chyba? Czyli nie wiesz dokładnie czy to on czy nie, podczas gdy w pierwszej wypowiedzi powiedziałeś "Asasin cały czas przeklinał na matiego i tworzył on jakieś konta dziwne".

<<Post nabity, w razie potrzeby można skasować>>
Skopiuje bo mam wrażenie że nabijam :C

"Cichy to może sprawdzić ale to są po prostu MOJE PRZYPUSZCZENIA."
#9
nie mam ochoty czytac tej "wypowiedzi", a powody sa oczywiste:
ban jest jak najbardziej sluszny, niezaleznie od tego, czy gracz mial cheaty czy nie, bo Mateuu byl doslownie okropny wobec drugiego czlowieka.
nie ma do niego szacunku, obraza go, wysmiewa, wyzywa, wedlug mnie takie cos nie powinno miec miejsca.
Mateuu nie dostal bana za wyrazanie "opinii", bo ta juz raz napisal w temacie i tyle wystarczy, ale za nekanie gracza, czyli to co napisalem powyzej.
dzieje sie tak od dluzszego czasu, a to juz jest nekanie.

temat zamykam.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości