Guziczek "Zgłoś"
#1
Information 
Ostatnio częściej używam guziczka "Zgłoś" wobec osób nie umiejących wyrażać się kulturalnie na forum.

Czy jak kliknę pod jakimś postem guzik "Zgłoś" i napiszę powód, dlaczego chcę tamtego czy owego zgłosić, to gdzie to się wysyła, na jaką listę i czy to jest w ogóle używane i sprawdzane?

Niedostępny
#2
Super, że ktoś korzysta.
Osobom z opcjami moderatora wyświetla się taki czerwony pasek nad shoutboxem z powiadomieniem o zgłoszeniach. Klikając w niego, przechodzi się do strony z nimi. Wszystko niezbędne jest podane (jaki post, kto kogo, powód, itd.).

I jest używane.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#3
To dobrze, że przynajmniej ja korzystam z tej funkcji.

W takim razie na razie Hub i Cichusek widzą taki pasek i sprawdzają czy zgłoszenie jest słuszne lub nie, przesadzone lub w ogóle wszystko co łamie regulamin, zgadza się?

Niedostępny
#4
A wy tam się znacie, reportuje na shoutboxie/posty (bardzo dużo na sb) i nic się nie dzieje :p
Niedostępny
#5
(08-13-2017, 14:31)Tomson napisał(a): A wy tam się znacie, reportuje na shoutboxie/posty (bardzo dużo na sb) i nic się nie dzieje :p

To samo
#6
Hubek nie ma mocy, z tego co zrozumiałem.

Reporty z sb nie trafiały do mnie, więc albo nie działają, albo tylko Cichusek je dostaje.
Nie wiem. Róbcie screeny i wysyłajcie Cichemu na pw xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#7
w sumie tez reportuje, ale stwierdzilem, ze to nie ma sensu. cichy i tak czyta 99% tematow, wyjatkiem jest offtop (chociaz tam tez czasem zaglada)
#8
(08-13-2017, 14:31)Tomson napisał(a): A wy tam się znacie, reportuje na shoutboxie/posty (bardzo dużo na sb) i nic się nie dzieje :p

te shoutboxowe reporty raczej nie dzialaja, co prawda dostaje te wszystkie zgloszenia, ale w panelu administratora gdzie prawie nigdy nie zagladam, a jak juz cos zniknelo z tej przewijanej listy shoutboxa i znalazlo sie w "archiwum", to tam juz nie mam jak usunac, musialbym kasowac z bazy danych, a to glupio sie robi.
wiec zazwyczaj zanim zobacze jakies zgloszenie, to i tak jest juz za pozno aby zareagowac.

w przypadku zgloszen postow w tematach, to sprawdzam to, chyba ze mam do rozpatrzenia duze ilosci skarg, problemow, propozycji itp, to zazwyczaj zostawiam sprawe na pozniej.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości