Wywód
#1
Wiem że źle zrobiłem... Jednak ja też mam dosyć już tej sytuacji...
Osoba która jest dla mnie wredna, wciąż używa cheatów triumfuje... Więc? Za pewne wielu napiszę że sam jestem sobie winny. Nie ukrywam zrobiłem źle, jednak proszę też o zrozumienie. Nie mogłem w tej sytuacji za wiele zrobić, szał mnie trafiał gdy widziałem jak wszystko uchodzi mu na sucho. Jednak...
Odgrywanie się moje było oznaką tego jak głupi i nie dojrzały jestem.

Takie wydające się dla wielu idiotyczne wątki z takimi wyznaniami, gdyż: to gra, forum o grze, relacje w internecie itd. są jak sam przyznam, jednak w moim przypadku emocje są dziesięciokrotnie mocniejsze niż u takiego powiedzmy sobie szczerze: normalnego człowieka.
Ale nie będę pisał o sobie... Konflikt między nami a Matim, rozpoczął się kawał czasu temu, nawet nie pamiętam kiedy i o co poszło, i stopniowo zwiększał się, narastał do takiego stopnia że zacząłem się posuwać do powiedzmy sobie szczerze zwykłego wyzywania! Na początku kiedy rejestrowałem się na forum starałem się przypodobać wszystkim i nikogo nie prowokować, podzielać zdanie innych... także ze względu na moje poprzednie przykre doświadczenia z internetem. W sumie to nawet bałem gdziekolwiek się wypowiedzieć a to żeby kogoś nie urazić, a to, a to, no sami chyba rozumiecie. Porównując sobie mnie na tym forum przed trzech lat a teraz, to zupełnie dwie inne osoby. Przez ostatni czas myślałem że robię dobrze. Ot, ludzie popierają mnie w wielu kwestiach, dokuczam nie lubianej przez wszystkich osobę... Ot, stałem się typowym frajerem który myśli że skoro jest starszy i bardziej lubiany, to jest lepszy od innych. Takich w międzyczasie potępiałem... Wielu osobom pisałem że nie warto się kłócić, dokuczać drugiemu a sam to robiłem! No dramat.
Wyrażałem się w takich sposób, o osobie której tak właściwie nie znam w prawdziwym życiu, nie wiem jaka jest. Działałem wbrew swoim jakoś ustalonym zasadom.
Więc... Co? Gdyby ta naprawdę nie wielka kara, pewnie dalej bym obrażał... skoro niedawno zacząłem używać do tego wulgaryzmów... czyli dalej robiłbym to co potępiałem. Fajnie, co nie? Natomiast potępiałem też hypokrytyzm.
Nie wiem co mam zbytnio zrobić, więc pozostaje mi jedynie przeprosić. I powiedzieć że się wstydzę tego co robiłem... Nie mam żalu do Cichuska, ani nikogo, mam tylko do siebie.
A ponieważ w takich konfliktach zawsze winne są dwie strony, ja tobie Mati wybaczam... ale proszę abyś ty mi wybaczył... Już się więcej nie kłóćmy... tym razem naprawdę... Ani z nikim innym... przepraszam... I proszę... nie używaj już cheatów, bo ja zrobiłem źle, ale ty też, nie tylko w kwestii używania cheatów... Ja spróbuję jakoś się ogarnąć, wrócić do "normalności" i jakoś zmniejszyć ten swój pesymizm.

I pewnie wielu powie że przesądzam pisząc to przesadzam. Tak. Przesadzam. Tak jak mówiłem u mnie emocje są dziesięciokrotnie mocniejsze i poprostu nie przeżyje bez napisania tego wątku.

Nie wiem jak zareagują inni.
Ja jak widać: przesadnie
Creed pewnie puści to w nie pamięć, a Mateuu jak to Mateuu... [emoji14]

Jeżeli będzie trzeba to odejdę z serwera i forum... Albo przynajmniej zrobię sobie dłuuugą przerwę która raczej by się przydała, lecz te emocje, złość na ogół tej sytuacji nie są na tyle duże abym miał jakiś zapał żeby ją sobie zrobić. Z resztą boli mnie myśl że wszystko na co zapracowałem, będę musiał zdobyć od początku. Ale już mniejsza o to. Denerwujący jest ogół tych cheatów, osoby rujnują grę tym badzewiem, a ja prawie nic nie mogę z tym zrobić... Tak jak się głębiej zastanowić... Hmmm...
Sam wątek jest pełen błędów, ale to jest już raczej nie ważne.
Ja spróbuję się poprawić i skończę to pisać gdyż w tym momencie to zaczynam tu wypisywać jakieś wyznania... więc jeszcze raz przepraszam.

Jak chcecie to hejtujcie, śmiejcie się ze mnie, z tego wątku, trudno. Ja myślę że postąpiłem słusznie, pisząc ten wątek.

Mimo wszystko wolałbym aby Mati nie wypowiadał się w tym wątku.

Jak chcecie to usuńcie ten wątek.

Dziękuję państwu za uwagę, koniec dramatu, kurtyna opadła, rozejść się.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości